«  Березень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 16.10.2018, 01:59

Головна » 2018 » Березень » 13 » Концерт до 8 Березня
Концерт до 8 Березня

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна!

В один з таких чудових перших весняних днів, напередодні свята жіночності, краси та кохання, у Кам’янській школі відбувся концерт «Жінка – пісня моя» для жителів територіальної громади.

На початку урочистостей жіноцтво привітав голова Червоногригорівської селищної ради Матюк Микола Степанович та побажав прекрасній половині людства любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди, процвітання нашої територіальної громади.

Напередодні свята в Кам’янській школі було оголошено акцію «Ростова троянда своїми руками», в якій взяли участь усі класи. Таким чином, ми отримали чарівну трояндову клумбу, якою всі присутні мали змогу помилуватися до початку дійства у холі перед концертною залою. Про акцію знали усі, але результатами змогли насолодитися лише напередодні свята. Квіти перевершили сподівання, а для усіх кам’янців з’явилася нова фотозона.

Тож подяками голови Червоногригорівської селищної ради за майстерність, розвиток та популяризацію мистецтва духовної скарбниці народної творчості та з нагоди Міжнародного жіночого дня, було нагороджено: Ткаченко Юлія Сергіївна (1-А кл.); Ляшенко Наталія Вікторівна (1-Б та 5-А кл.); Малюк Ольга Іванівна, Жиденко Марина Миколаївна, Мадай Уляна Валеріївна (2-А кл.); Кавалер Оксана Володимирівна, Марченко Юлія Миколаївна, Ляшенко Вікторія Миколаївна (2-Б кл.); Рудницька Ірина Анатоліївна, (3-А кл.); Матюк Лілія Миколаївна (3-Б кл.); Майська Наталя Анатоліївна  (4-А кл.); Мельник Вікторія Володимирівна (4-Б кл.); Овдієнко Олена Григорівна, Григоренко Олександра Миколаївна (5-Б кл.); Волкова Олеся Миколаївна (6 кл.); Орловська Олена Валеріївна (7 кл.); Сірякова Тетяна Анатоліївна (8 кл.); Ткаченко Віра Іванівна, Мішкова Оксана Миколаївна (9 кл.); Білик Валентина Миколаївна (10 кл.); Лавриненко Ілона Григорівна (11 кл.).

Не давали сумувати глядачам ведучі Солдатов Дмитро та Думанський Андрій. Зі сцени лунали мелодійні пісні у виконанні Бурцевої Аліни, Негуляєвої Валерії, Топтаєвої Дар’ї, Ярошенко Влади, Гоги Олега, Дініц Олени, вокальної групи «Василечки» та колишніх випускників школи Колісниченко Кирила та Мазднік Вероніки. Гучні оплески та нестихаючий сміх викликала гумористична сценка «Пластична хірургія для сільської жінки» у виконанні Гоги Олега та Солдатова Дмитра. Масу яскравих емоцій подарували присутнім вихованці хореографічного колективу «Вінцента», який святкує свій другий день народження.

В залі панувала атмосфера теплого жіночого свята. Гучними оплесками зустріли фінальну пісню «Подаруй посмішку світу», під час якої всі учасники концерту заполонили сцену та проходи глядацької зали. А яскраві повітряні кульки та конфетті, що падало зі стелі, лише підсилили атмосферу свята, радості та тепла, які панували протягом всього дійства.

Цікавими для гостей школи виявилися і виставки декоративно-прикладного мистецтва та фотовиставка декоративного дівочого макіяжу.

Свято надовго закарбується у пам’яті громади. Дякуючи організаторам та учасникам концерту, всі присутні покинули навчальний заклад у піднесеному настрої, з посмішками на вустах та радістю в серцях.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 151 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2