«  Січень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:51

Головна » 2017 » Січень » 24 » Канікули спортивні
Канікули спортивні

Зимові канікули в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Юрій Кавалер) завжди проходять цікаво і змістовно. Спортивний зал школи працював згідно планування на канікули та графіку ДЮСШ. Традиційний новорічний турнір з фут залу відбувся з-за підтримки Дніпропетровського відділення НОК України (виконавчий директор Олександр Дювбаков). В змаганнях прийняли участь як юні футболісти, учні школи також і випускники школи різних років. 4 команди змагалися за круговою системою. В напруженій спортивній боротьбі, дотримуючись правил феєр-плей (справедливої гри) переможцями турніру стала команда, очолювана капітаном команди Данилом Овдієнком. Також до складу команди входили випускники школи Дмитро Пильник, учень 6-Б класу Кирило Сіряков та учень 2-А класу Денис Берестов. На другому місці команда (капітан Богдан Матвієнко). До складу команди також входили Максим Берестов(7 клас), Віталій Бибик(6-А клас) та Ростислав Грибовскьий (СШ №15). Третіми були футболісти команди в складі: Андрій Ковальов – випускник школи, Євген Бобух – 9 кл., Віталій Федоров СШ №15, Віталій Лебідь та Денис Лось учні 5 класу. Четвертою була команда в складі: Данііл Хайрулін (капітан команди), Володимир Гришин – 9 кл., Антон Ткаченко (6-А клас) та Андрій Якимець (5 клас).
   Команда переможець отримала перехідний кубок. Кращим бомбардиром турніру з результатом 15 голів визнано Даніла Овдієнка. Кращим воротарем став Антон Ткаченко. Спеціальними призами від Дніпропетровського НОК України нагороджено самого юного учасника змагань Дениса Берестова. Призами за відданість футболу та рідній школі нагороджені випускники школи Дмитро Пильник та Андрій Ковальов.
   Головний суддя змагань Заслужений вчитель України Микола Корнєв привітав всіх учасників турніру з новим 2017 роком, з побажанням міцного здоров’я, успіхів у навчанні та спорті.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 277 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/2