«  Січень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:32

Головна » 2013 » Січень » 9 » Канікули спортивні
Канікули спортивні
   Згідно плану роботи спортивного клубу «Вікторія», шкільного олімпійського комітету та плану роботи навчального закладу на зимові канікули на базі школи щоденно проходять новорічні та різдвяні турніри з різних видів спорту за участю учнів, вчителів , батьків та випускників школи минулих років.
Новорічне свято баскетболу
   Свято баскетболу розпочалось зі змагань на швидкість ведення баскетбольного м’яча. В цьому виді перемогу святкував вчитель фізичного виховання школи О.Г.Клименко, другим був випускник школи Максим Шелемба на третьому місці Євген Мойсюк, також випускник школи.

В змаганнях на точність штрафних кидків кращим снайпером став Максим Шелемба на другому місці учень 8 класу Денис Боков, третім став О.Г.Клименко.

В фінальному матчі турніру з баскетболу зустрілись команди випускників школи (капітан Євген Мойсюк) та збірна , до складу якої ввійшли вчителі та учні школи: Олександр Клименко, Дмитро Солдатов, Денис Боков та Михайло Шевчук.
З невеликою перевагою перемогу святкувала команда випускників школи. Вітаємо!

Новорічний турнір з футзалу
   Традиційний новорічний кубок з футзалу серед юнаків розіграно в спортивному залі Кам’янської ЗОШ. В першому турі команда (капітан Євген Мойсюк) з рахунком 3:1 перемогла команду (капітан Отто Дюлай). Команда (капітан Віталій Тинко) з рахунком 2:4 поступилась команді (капітан Дмитро Баковчук).
   У грі за 3-4 місце зустрілись команда (капітан Отто Дюлай) та команда (капітан Віталій Тинко). Напружена спортивна боротьба закінчилась з рахунком 4:4. За серією пенальті кращою стала перша команда з рахунком 2:1.
   Володарем Новорічного кубку стала команда (капітан Дмитро Баковчук), зігравши в фіналі 3:3 та перемігши по пенальті 3:1 команду (капітан Євген Мойсюк).

Новорічний турнір з настільного тенісу
   В тенісному залі школи пройшов турнір з настільного тенісу. Переможцем змагань став учень 10 класу Анісімов Єгор, на другому місці учень 9 класу Пеньківський Євген, третє місце у випускника школи Віталія Тинка. Всі учасники змагань отримали призи від шкільного олімпійського комітету та спортивного клубу «Вікторія». Спеціальним призом нагороджено самого юного учасника змагань учня 4 класу Богдана Пометія.

Гості музею спортивної слави Нікопольщини
   З великим задоволенням та гордістю за свою рідну школу, за її чудові спортивні традиції відвідали музей випускники школи минулих років і кандидат в майстри спорту з дзюдо та самбо Володимир Тимощук, чемпіони району серед школярів з баскетболу Ігор Макаров та Максим Шелемба, багаторазові переможці районних змагань з шахів Станіслав Безрукавий та Олексій Ворончихін. Фото біля Олімпійської ялинки навіяло у випускників спогади про чудові роки, проведені в стінах школи.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 689 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/8