«  Жовтень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.11.2017, 05:25

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Кам'янський комплекс "Мрія" відкритий!
Кам'янський комплекс "Мрія" відкритий!

Не дивлячись на суттєве похолодання, 24 жовтня у центрі Кам’янського було людно. Адже громада нашого села відзначала справжнє свято – день народження культурно-спортивного комплексу «Мрія», в якому кожний житель може знайти для себе куточок до душі: просторі алеї для молодих мам з немовлятами, затишні альтанки для спілкування людей похилого віку, ігрові майданчики для дітей та малюків, спортивний та футбольний майданчики для молоді.

В Україні є добра звичка – запрошувати на день народження жаданих гостей. Тож на свято Кам’янської громади завітали: народний депутат України Шипко Андрій Федорович, голова Нікопольської районної ради Матюк Микола Степанович, Придніпровський сільський голова Прокопенко Олександр Анатолійович, генеральний директор ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський»Дубенко Костянтин Іванович, голова правління, генеральний   директор ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» Куцін Володимир Семенович, депутат районної ради Письмений Микола Григорович, директор приватного підприємства «Бригонія» Соколенко Володимир Іванович.

У своєму виступі О.А.Прокопенко подякував всім причетним до реалізації проекту будівництва нашої «Мрії» в рамках довгострокової Програми соціально-економічного та культурного розвитку Придніпровської територіальної громади на 2015-2018 роки. В свою чергу почесні гості привітали жителів громади із такою значною подією та завірили всіх присутніх у подальшій співпраці на благо розвитку та процвітання нашого села. А добрий друг та помічник нашої громади Шипко Андрій Федорович, який у першу чергу завжди піклується про здоров’я дітей та молоді, подарував юним спортсменам футзальні м’ячі. Наш народний обранець робить усе, що у його силах, щоб допомогти нашому району, Нікопольщині, і кожній територіальній громаді окремо. Якщо немає сесійних засідань Верховної Ради України, Андрій Федорович завжди приїздить на Нікопольщину, працює в окрузі, бере участь у заходах, спілкується з людьми, допомагає у вирішенні різних питань.

Наша громада багата на талановитих дітей. Тож присутніх на урочистостях своїми виступами радували наші юні обдарування: гімнастка Гришина Олександра, вокалістка Бурцева Аліна, вихованці хореографічної студії «Вінцента».

За давньою українською традицією почесним гостям вручили хліб-сіль. І настав урочистий момент зустрічі: з почуттям великої шани і вдячності за турботу про наших дітей та жителів громади, до церемонії  перерізання символічної стрічки запросили народного депутата України Шипка Андрія Федоровича, голову Нікопольської районної ради Матюка Миколу Степановича та ученицю 4-А класу Кам’янської загальноосвітньої школи Гришину Олександру.

А закінчилося чудове свято футбольним турніром на новому спортивному майданчику на перехідний щорічний кубок Заслуженого вчителя України Миколи Корнєва, до якого були запрошені збірні команди учнів, вчителів, батьків та випускників минулих років Кам’янської школи!

Відтепер, завдяки небайдужим людям, причетним до реалізації даного проекту, у кам’янської громади є чудовий комплекс, про який довгий час ми могли тільки мріяти. Приємно відчувати, що в наш непростий час існують керівники, яких турбують розвиток села та доля простих людей. Адже прагнення допомогти іншим — міра духовної гідності людини.

Сьогодні, коли ми стоїмо на порозі до вступу в об’єднану територіальну громаду, нам важливо розуміти, що інтереси простих людей є пріоритетом для наших керманичів. Громада, в якій люди живуть в любові, піклуванні та щасті, приречена на розвиток і процвітання.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 86 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2