«  Листопад 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:51

Головна » 2012 » Листопад » 9 » Я люблю Україну
Я люблю Україну
   9 листопада - День української писемності та мови. Свято, яке щороку відзначається в Україні. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця. Воно встановлено 9 листопада 1997 року  Президентом України  Леонідом Кучмою на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі  української мови в консолідації українського суспільства.
   З метою вшанування вищезазначеного свята та прищеплення любові до рідної Батьківщини у Кам’янській ЗОШ І-ІІІст. було проведено загальношкільний захід для учнів 5-11 класів «Я люблю Україну».
   Дві команди - «Патріоти» та «Серце України» - виборювали право називатися кращими, подолавши 5 раундів.
   Раунд «Запитання – відповідь» вимагав знань української кінематографії. Спостерігаючи за відео запитаннями, учасники згадали шедеври української класики Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки», Старицького «За двома зайцями»,мультфільми «Петрик П’яточкин», «Жив був пес».
У раунді  «Правопис» учні виявили вправність у перекладі з російської мови, виявили обізнаність у тлумаченні маловідомих слів.
   Раунд  «Вірю – не вірю» пропонував учням погодитись чи спростувати з твердженнями, пов’язаними з географією та історією України.
   У конкурсі капітанів старшокласники виявили широту свого лексичного запасу, пояснюючи гравцям імена видатних українців.
   Завершував гру конкурс «Робимо ставки», де учасники повинні були дати найближчу до правильної відповідь,пропонуючи свої варіанти.
   Поповнити рахунок учасники мали змогу, відгадавши одну із відомих пісень українського народу. Гра захопила і учасників, і глядачів.  У запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Серце України». Проте, незважаючи на рахунок, учасники довели: підростаюче покоління – гідна зміна сучасникам, що палко вболівають за свою Україну.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 584 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/7
4 $Dimka$
Згоден cool

3 Аліна
Анастасія, я згодна з тобою.

2 Новикова
Молодці, і діти і організатори заходу! молоде покоління повинно знати певну інформацію про Країну в якій мешкає!

1 Анастасія
Було дуже весело!)))))