«  Квітень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:15

Головна » 2016 » Квітень » 4 » Ігри патріотів 2016
Ігри патріотів 2016

В спортивній залі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, школи олімпійської освіти, в рамках фізкультурно-освітнього округу відбулися традиційні комплексні змагання «Ігри патріотів» з нагоди вшанування 105 річниці нашого земляка жителя с. Капулівки Нікопольського району, ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій, кавалера орденів Слави 3-х ступенів Романа Івановича Щуренка.

Славетна Нікопольщина… Скільки відважних дочок та синів віддали свої життя за те, щоб сьогодні наш чудовий козацький край міцнів і процвітав. І великі надії в цьому непростому процесі розбудови та розвитку покладаються на сучасну молодь.

Директор школи Кавалер Юрій Володимирович щиро привітав юних олімпійців з Червоногригорівської, Менжинської та Кам’янської загальноосвітніх шкіл та гостей спортивного свята.

Ведучий захожу вчитель-методист Микола Корнєв під бурхливі оплески учасників змагань та вболівальників представив почесних гостей свята. Серед них заступник директора школи з навчальної роботи Наталья Городецька, сини та онуки героя-співвітчизника: Валентин Щуренко – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, чемпіон СРСР, України та Дніпропетровської області з комплексу ГТО, більше 30 років пропрацював керівником кафедри фізичного виховання Нікопольського сільськогосподарського технікуму. Анатолій Щуренко – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, чемпіон України та Дніпропетровської області з бігу на дистанції 400м з бар’єрами, внук героя Вадим Щуренко – майстер спорту з легкої атлетики, багаторазовий переможець чемпіонатів та кубку Дніпропетровської області зі стрибків у довжину. Серед гостей були присутні відомі спортсмени Борис Семенов – майстер спорту, призер першості Радянського Союзу та світу з поліатлону, Сергій Чаус – кандидат в майстри спорту. Чемпіон України серед юніорів з потрійного стрибка. Дід, онуки та вся родина Щуренків є гордістю Нікопольського району. На честь прославленого земляка, героя війни Романа Івановича Щуренка названа одна з вулиць м. Нікополя. Молодший онук – Роман Щуренко названий на честь діда – бронзовий призер олімпійських ігор в Сіднеї 2000 року зі стрибків у довжину. Старший син ювіляра Валентин Щуренко розповів учасникам спортивного свята про героїчний шлях свого батька.

Шквал оплесків прозвучав в спортивній залі після виступу танцювального колективу учнів Кам’янської ЗОШ. Спортивну програму свята провів вчитель-методист Олександр Клименко. Фінальні змагання першості Нікопольського району за програмою «Олімпійське лелеченя – 2016» пройшли в напруженій спортивній боротьбі.

В комбінованій естафеті перемогу святкували юні спортсмени Менжинської ЗОШ, в змаганнях з артболу, з дартсу, «снайпер», «дуєль» кращими були олімпійці Кам’янської, в перетягуванні канату не було рівних школярам Червоногригорівської ЗОШ.

В загальнокомандному заліку перше місце зайняла команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ, другими були олімпійці Червоногригорівської ЗОШ на третьому спортсмени Менжинської ЗОШ.

Призи та нагороди призерам та переможцям надали Дніпропетровське відділення НОК України (голова Андрій Павелко) та родина Щуренків.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 351 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/5