«  Грудень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 16.10.2018, 01:41

Головна » 2017 » Грудень » 18 » Ігри патріотів
Ігри патріотів

Рухова активність та планомірне фізичне навантаження формують фундамент для майбутнього активного та здорового життя людини. Військово-спортивні ігри – це профілактика багатьох захворювань, реалізація ігрових видів діяльності з використанням інноваційних технологій щодо формування гармонійно розвинених, фізично, психічно, соціально і духовно здорових майбутніх громадян-патріотів України.

Так з метою формування в учнів почуття патріотизму, волі до перемоги, сміливості, наполегливості, організованості та дисципліни 6 грудня в День Збройних сил України в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Ю. Кавалер) відбулися традиційні спортивні змагання під назвою «Ігри патріотів» для учнів 5-9 класів. З великою гордістю виводили свої команди на парад юнаки-наставники 10 та 11 класів, а дівчата з відповідальністю віднеслись до суддівства на етапах змагань. Учасників змагань привітав директор школи Юрій Кавалер. Шалена підтримка однокласників, батьків та вчителів дала можливість школярам показати найкращі результати. Змагання проходили в 3 вікових категоріях. Між собою змагались хлопці 5-А (кл. керівник Берестова А.В.) та 5-Б класів (кл. керівник Карнаух І.П.), 6 (кл. керівник Гордійчук О.С.) та 7 (кл керівник Орловська О.В.) класів, 8 (кл. керівник Сірякова Т.А.) та 9 (кл. керівник Солдатов Д.С.) класів.

Рухлива гра «П’ятнашки» пройшла дуже емоціонально в напруженій спортивній боротьбі. Серед 5 класів перемогу святкували учні 5-Б класу. Серед 6-7 класів сильнішими були хлопці 7 класу. Учні 8 класу в напруженій боротьбі перемогли хлопців 9 класу.

В перетягуванні канату сильнішими були учні 5-Б, 7 та 9 класів. В флорбольній естафеті кращими були школярі 5-А, 7 та 9 класів. Точнішими були в змаганнях «Снайпер» команди 5-Б, 7 та 9 класів. Цікаво та емоційно пройшли змагання з бою подушками. Знову сильнішими були хлопчаки 5-Б, 7 та 9 класів.

В загальнокомандному заліку в змагання «Ігри патріотів» серед 5 класів переміг 5-Б клас (волонтер-наставник Гришин Володимир, 10 клас). Серед 6-7 класів сильнішими були учні 7 класу (волонтер-наставник Величко Максим, 11 клас). Серед 8-9 класів перемогу святкувала команда юнаків 9 класу.

Судді Микола Корнєв та Олександр Клименко нагородили грамотами команди переможців та призерів змагань.

Святкування Дня Збройних сил України на цьому не закінчилось. Дівчата та класні керівники привітали юних патріотів уже в своїх класних кімнатах.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 115 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1