«  Червень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:06

Головна » 2017 » Червень » 1 » І ось лунає останній дзвоник
І ось лунає останній дзвоник

Ось і настав цей день, довгоочікуваний і все ж таки несподіваний, День останнього дзвоника. Сотні людей зібрались на подвір'ї школи: учні, вчителя, батьки, поважні гості, жителі села, адже це -  важлива подія для всієї громади.

Під оплески  з`являються головні герої цього свята – випускниці, їх семеро, розумних, юних, красивих. До всіх присутніх звертається директор Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кавалер Ю.В., який щиро вітає всіх присутніх зі святом та вручає дипломи і грамоти, отримані учнями за перемоги в обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Нікопольської районної ради Матюк М.С.. Щирими і дружніми були вітання першокласників та учнів десятого класу, які пов'язали стрічки випускницям. Навзаєм дівчата звернулись до вчителів, працівників школи із словами подяки, вручивши спеціальні дипломи в різних номінаціях "Зоряного Олімпу". Особливо зворушливим був обряд прощання з дитинством: рушникова доріжка, маленькі першокласниці, які проводжали старших дорогою дитинства, кольорові кульки в небі. І, звичайно, останній шкільний вальс...

Закінчилося свято прекрасною хореографічною композицією «Діти за світ без війни»у виконанні вихованців танцювальної студії "Вінцента".

А попереду екзамени, канікули, прекрасне літо!..

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 112 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2