«  Лютий 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:49

Головна » 2013 » Лютий » 8 » Фінальні змагання з баскетболу
Фінальні змагання з баскетболу
   Чудове свято баскетболу прийшло в Кам’янську ЗОШ. В рамках спортивного округу в спортивному залі школи відбулися фінальні змагання з баскетболу серед  юнаків та дівчат в залік спартакіади Нікопольського району серед школярів.
   Чудово виступали в цих змаганнях наші хлопці. Збірна команда в складі Бокова Дениса (капітана команди) Зуєва Івана, Лукашевича Максима, Гордійчука Єгора, Бакаєва Владислава, Касьянова Ігоря, Ілюхіна Івана та Сінченка Сергія,вигравши в усіх суперників, стала чемпіоном району серед школярів, другими були юні баскетболісти Шевченківської ЗОШ, третіми – спортсмени Першотравенської ЗОШ.

Збірна дівчат в складі: Свірської Наталії (капітан команди), Петрової Діани, Ступак Катерини, Петрової Грацин, Козлової Юлії, Дурнєвої Анни, Топтаєвої Дарії, Плакси Надії та Федоренко Вікторії в напруженій боротьбі посіла третє місце. А переможцями першості стали баскетболістки Шевченківської ЗОШ, другими були спортсменки Шолохівської ЗОШ.
   Вітаємо наших спортсменів та вчителів Клименка О.Г. та Корнєва М.Д. з чудовим виступом їхніх вихованців!

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 520 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/5