Вас вітає колектив Кам'янської загальноосвітньої школи!Дякуємо, що завітали на нашу сторінку!
Кам'янська загальноосвітня школа
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Шкільні новини [541]
Спорт-тайм [226]
Вітаємо [16]
Конкурси [0]
Досягнення [6]
Результативність участі шкільного колективу в різноманітних конкурсах

Пошук

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265

Корисні сайти

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія














Єдиний освітній центр:





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:15

Головна » 2016 » Листопад » 10 » Фінал Прангліміне 2016
23:27
Фінал Прангліміне 2016
   Сьогодні в стінах Кам'янської ЗОШ пройшов фінал чемпіонату Нікопольського району з усного математичного рахунку Прангліміне. 36 учасників показали свої вміння рахувати в п'ятиборстві. Всі учасники отримали грамоти відділу освіти, а переможці - іменні медалі, надані Олександром Бортновським - головою профспілки вчителів Нікопольського району.
   За результатами змагань в категорії:
    Чомучки (1-3 класи)
1 місце - Храпунов Єгор (3-А клас Кам'янська ЗОШ)
2 місце - Івлєв Олександр (2-Б клас Кам'янська ЗОШ)
3 місце - Баскаков Владислав (3-А клас Кам'янська ЗОШ) 
   Дослідники (4-6 класи)
1 місце - Білик Данило (6-Б клас Кам'янська ЗОШ)
2 місце - Остапенко Артем (5 клас Кам'янська ЗОШ)
3 місце - Єременко Віталій(5 клас Криничуватська ЗОШ)
   Дівчата (7-11 класи)
1 місце - Самойліч Анна (7 клас Менжинська ЗОШ)
2 місце - Філатова Анастасія (8 клас Кам'янська ЗОШ)
3 місце - Ступак Катерина (11 клас Кам'янська ЗОШ)
   Хлопці (7-11 класи)
1 місце - Пометій Богдан (8 клас Кам'янська ЗОШ)
2 місце - Сінченко Сергій (9 клас Кам'янська ЗОШ)
3 місце - Кіселюк Антон (10 клас Кам'янська ЗОШ)
   Сеньйори (жінки)
1 місце - Білик Валентина (Кам'янська ЗОШ)
2 місце - Сувіт Анна (Менжинська ЗОШ)
3 місце - Артесюк Світлана (Шевченківська ЗОШ)
   Сеньйори (чоловіки) 
1 місце - Солдатов Дмитро (Кам'янська ЗОШ)
2 місце - Клименко Олександр (Кам'янська ЗОШ)
3 місце - Ільченко Антон (Менжинська ЗОШ)

  Таблиця результатів 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 345 | Додав: Sold | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz