«  Червень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:09

Головна » 2013 » Червень » 14 » Фінал «Олімпійське лелеченя – 2013»
Фінал «Олімпійське лелеченя – 2013»

«Таким поставлений рекорд,
                                                                                                                                                            Кому б не сяяли медалі,
                                                                                                                                                            Перемагаєш ти – о спорт!
                                                                                                                                                            Хто б не стояв на п’єдесталі!
                                                                                                                                                                                    П’єр де Кубертен
   «Твори! Вивчай! Перемагай!» Під таким девізом в період з 1 по 7 червня 2013 року в МДЦ «Артек» вже втретє відбувся фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» 2013 року.
   27 команд, які представляли всі області України, м. Київ та Севастополь боролись за першість в 4 видах змагань – це презентація команди, легкоатлетична комбінована естафета, олімпійська вікторина та командна гра – артбол.
   Статус Міжнародних змагань надала присутність 28 команди з м. Сочі (Російська Федерація) – господаря Зимових Олімпійських ігор 2014 року.
   Дніпропетровську область представляла команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району (начальник відділу освіти Фініковський С.В., директор школи Кавалер Ю.В.), багаторазовий чемпіон та призер цих змагань в МДЦ «Артек» минулих років та переможець зимового Олімпійського лелеченя – 2013 в м. Буковель (Івано-Франківської області). Девізом команди були слова:
          «Олімпійське маєм серце і козацький дух,
          Пропагуєм ми здоров’я й олімпійський рух,
          Ми нащадки українських славних козаків,
          Перемогу здобуваєм в чесній боротьбі»
   Спортивно-танцювальне шоу нашої команди «Від Лондону до Ріо» справило чудове враження на учасників змагань, гостей спортивно-масового заходу та Олімпійських чемпіонів Олександра Усика (бокс), Олексія Торохтія (важка атлетика), Юрія Чебана (веслування на байдарках та каное), Ірину Мерлені (вільна боротьба), Інну Осипенко-Радомську (веслування на байдарках), дворазового Олімпійського чемпіона з легкої атлетики, Члена Міжнародного Олімпійського комітету Валерія Пилиповича Борзова, дев’ятиразового чемпіона світу з велоспорту Віктора Клімова та інших. Але виступ під першим номером та перестраховка суддів не дала можливості команді потрапити до трійки призерів.
   Наступним видом змагань була легкоатлетична комбінована естафета, що пройшла на сучасному стадіоні МДЦ «Артек». Після реконструкції стадіон має чудовий вигляд та відмінну функціональність.
   До полуфіналу наша команда вийшла з другим часом після команди Миколаївської області, але знову не потрапила до трійки кращих, зайнявши 5 місце.
   Не порадувала нашу команду і Олімпійська вікторина. Зайнявши в 1 колі 2 місце після команди Донецької області, юні знавці олімпійського руху нашої школи не потрапили до фінальної частини.
   І нарешті улюблена гра дітлахів України – артбол. Надзвичайно цікава та емоційна гра, яка є візитною карточкою МДЦ «Артек». В попередніх змаганнях команди жеребом поділили на 7 груп по 4 команди.
   Разом з командою Дніпропетровської області в групі № 6 були команди м. Севастополя, АР Крим та Запорізької області. Вигравши у всіх своїх суперників наша команда вийшла до четверть фіналу, який відбувся на наступний день. В четверть фіналі юні олімпійці Кам’янської ЗОШ перемогли команду м. Києва і вийшли до полу фіналу, де їх чекала команда Херсонської області і знову перемога.
   І ось, довгоочікуваний фінал артбольного марафону, в якому зустрілись команди Донецької та Дніпропетровської областей. Програвши першу партію, юні лелеченята козацького краю, проявивши відмінні бійцівські якості, командний дух та добру тактичну виучку, перемогли в другій та третій партіях, ставши чемпіонами України з артболу серед школярів 5-6 класів, отримавши золоті медалі та цінні подарунки. Під час нагородження разом з командою були прапор Національного Олімпійського комітету та Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
   В останній день перебування в МДЦ «Артек» в команди була культурна програма. Відвідування перлини Криму м. Ялти. Подорож на катері, відвідування багатьох історичних місць, Макдональдсу та купання в Чорному морі, залишили велике враження в дитячих серцях та їх вчителів-наставників М.Д. Корнєва та О.Г. Клименка.
   Адміністрація школи, батьківський комітет та команда «Вікторія» щиро дякують голові Дніпропетровського осередку НОК України А.В. Павелку та відповідальному секретарю Дювбакову О.С. за надану спортивну форму, в якій команда мала естетичний вигляд.
   Як завжди, за традицією, команду добре зустріли та привітали адміністрація Кам’янської ЗОШ, педагогічний колектив та батьки учнів.
   Для музею Спортивної слави Нікопольщини та кабінету олімпійської освіти привезено багато з експонатів та боксерські рукавички з автографом та найкращими побажаннями від Олімпійського чемпіона Олімпіади в Лондоні з боксу Олександра Усика прикрасять полички музею.
   Вітаємо переможців Всеукраїнського фіналу «Олімпійське лелеченя – 2013» в складі: Сінченко Сергій (капітан команди), Ткаченко Денис, Селезньов Кирило, Прокудін Михайло, Ілюхін Іван, Гришин Володимир, Клименко Дарія, Дурнєва Анна, Козлова Юлія, Телетньова Аліна, Топтаєва Дар’я, Топол Оксана.
   Нікопольська земля пишається юними олімпійцями!

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 993 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/8