«  Лютий 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:15

Головна » 2015 » Лютий » 4 » Фінал – наш!
Фінал – наш!

Свято баскетболу прийшло в Олексіївську ЗОШ (директор Степаненко Т.Г.). В рамках спортивного округу відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат в залік спартакіади Нікопольського району серед школярів. Чудово виступили в цих змаганнях юні баскетболісти Кам’янської ЗОШ (директор Кавалер Ю.В.) вчителі фізичного виховання Клименко О.Г. та Корнєв М.Д.

Не було рівних юнакам Кам’янської ЗОШ в цьому турнірі. Перемігши збірні Шалохівської та Веселівської ЗОШ, вони знову стали чемпіонами району серед школярів. Вітаємо Бокова Дениса (капітана команди), Бакаєва Владислава, Шевчука Михайла, Касьянова Ігоря, Триодіяла Михайла, Сінченка Сергія, Ткаченко Дениса, Селезньова Кирила, Могильного Максима, Кокошко Максима. Другими були баскетболісти Веселівської ЗОШ, на третьому місці спортсмени Шолохівської ЗОШ.

В напруженій спортивній боротьбі пройшли фінальні змагання серед дівчат. І тут перемогу святкували спортсмени Кам’янської ЗОШ. Перемігши збірну Південної та Шолохівської ЗОШ, юні баскетболісти з Кам’янського стали чемпіонами району серед дівчат. Перемогу в фінальних змаганнях здобули: Свірська Наталя (капітан команди), Ступак Катерина, Петрова Грацин, Козлова Юлія, Топтаєва Дарія, Дурнєва Анна, Клименко Дарія.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 425 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2