«  Лютий 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:02

Головна » 2014 » Лютий » 10 » Файвбол – пілотний проект
Файвбол – пілотний проект

З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді та в рамках спортивного округу, центром якого є Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району (директор Кавалер Ю.В.) відбулися районні  змагання з файвболу, присвячені  70- річниці визволення Нікопольщини від німецько-фашистських загарбників та відкриттю ХХІІ зимових Олімпійських Ігор в Сочі, за підтримки Нікопольського відділення Дельта Банку та Дніпропетровського осередку Національного Олімпійського комітету (голова Павелко А.В)
   Файфбол – це пілотний проект, який зацікавив і захопив вчителів, батьків та школярів району. Юні спортсмени змагались в п’яти видах спорту – футболу, баскетболу, волейболу, артболу та настільного тенісу.
   В напруженій спортивній боротьбі перемогу святкували спортсмени Кам’янської ЗОШ в складі: Ілюхін Іван, Сінченко Сергій, Овдієнко Данило, Федоренко Вікторія, Клименко Дарія та Погоріла Вікторія, перемігши в фіналі турніру збірну 7 класу в складі: Ткаченко Денис, Селезньов Кирил, Прокудін Михайло, Топтаєва Дар’я, Козлова Юлія та Дурнєва Анна.
   Другими були учні Південної ЗОШ (вчителі Орловський О.П та Пацюк С.І) На третьому місці спортсмени Придніпровської ЗОШ (вчитель Фініковський А.С)
Начальник Нікопольського відділення Дельта-банку Поручник І.В, директор Кам’янської ЗОШ Кавалер Ю.В, методист відділу освіти Клименко О.Г та голова спортивного клубу «Вікторія» Корнєв М.Д вручили переможцям та призерам кубок, грамоти в командному заліку та особисто кожному учаснику пілотного проекту від Дніпропетровського осередку НОК України баскетбольні, волейбольні та футбольні м’ячі.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 477 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4