«  Жовтень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:16

Головна » 2015 » Жовтень » 23 » Екскурсія «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
Екскурсія «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

21 жовтня в місті Нікополь пройшла громадська акція на тему безпечної життєдіяльності «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». В рамках заходу були задіяні екстрені служби, такі як Нікопольське управління експлуатації газового господарства, Криворізький гірничо-рятувальний загін і Нікопольська швидка медична допомога. Учасники організували для малечі виставку пожежно-рятувальної та спеціальної інженерної техніки. Цю виставку відвідали учні 1-Б класу (класовод Мельничук Т. В.). Діти мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками спецавтомобілів та бойового спорядження. Задіяні загони розповіли, в яких випадках використовується те чи інше обладнання.

Окрім демонстрації можливостей техніки та обладнання, рятувальники на практиці показали школярам та присутнім мешканцям міста гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасника та подавання піни.  В ігровій формі дітям роз’яснювали правила безпеки, яких необхідно дотримуватися в житті, як діяти та куди звертатися по допомогу при виникненні надзвичайної ситуації: під час пожежі, виявленні боєприпасів, розливі ртуті, як надавати першу долікарську допомогу собі та потерпілому.

Свято для дітей продовжилось театралізованою виставою з безпеки  життєдіяльності. Першокласники провели час весело, а головне – з користю.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 300 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2