«  Жовтень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:46

Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Екскурсія на шоколадну фабрику "АВК"
Екскурсія на шоколадну фабрику "АВК"

У рамках проведення Дня туризму учні 5-Б, 6 та 8 класів відправились за маршрутом: Кам’янське – Дніпропетровськ – фабрика виробництва шоколаду АВК.

Добре підкріпившись у «Макдональдсі», діти попрямували на Монастирський острів м. Дніпропетровська, де відвідали «Акваріум». Розмаїття прісноводних риб справило приємне враження на екскурсантів: учні поповнили свої знання та зробили на згадку цікаві світлини. Час ще залишався, тож дитинство взяло верх над серйозністю, і усі поринули у світ атракціонів, що розмістилися у парку Т.Г.Шевченка. Та найцікавіше було попереду!

Кондитерська  компанія «АВК» - це перша компанія в Україні, що розпочала виробництво із какао-бобів, і надала можливість зазирнути до кондитерських цехів та на власні очі переконатися у високій марці виробництва. Під час екскурсії діти познайомились з історією шоколаду, побачили складний й одночасно захоплюючий процес виготовлення цукерок. Та найприємнішим стала дегустація щойно виготовленої продукції!

На згадку про мандрівку кожна дитина отримала солодкі подарунки від фабрики. А у дитячій пам’яті надовго загарбуються спогади про екскурсію. Та малеча вже будує плани про подальші подорожі.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 579 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1