«  Листопад 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:52

Головна » 2013 » Листопад » 25 » Екскурсія до столиці України
Екскурсія до столиці України
   На сучасному етапі в Україні як демократичній державі чільне місце належить навчанню та вихованню підростаючого покоління. І недаремно, адже формування свідомості юних громадян сьогодні дасть плідні результати для економічного і політичного зростання в майбутньому. З цією метою за ініціативи народного депутата України А.Ф.Шипка було організовано безкоштовну екскурсію до нашої столиці.
   Тож 21 листопада група екскурсантів у складі 40 учнів (з числа дітей пільгової категорії та обдарованих учнів) і 5 педагогів Нікопольського району вирушила до Київа. Дітей зустріли на залізничному вокзалі організатори, запропонувавши ранкову каву. Планом мандрівки передбачалася оглядова екскурсія містом, відвідування головного законотворчого органу - Верховної Ради, відвідування Києво-Печерської Лаври та меморіалу "Батьківщина-Мати".
   На порозі Верховної Ради дітей зустрів Андрій Федорович. Усіх присутніх вразила щирість та відкритість народного обранця. Приємно поспілкувавшись, групу запросили до приміщення. Гід розповіла про історію самої будівлі, її оформлення та запросила школярів до сессійної зали, пояснюючи роботу системи "Рада". Допитливі старшокласники задали чимало запитань, на які екскурсовод дала вичерпні відповіді.
   Приємним продовженням перебування у столиці стало відвідування Києво-Печерської Лаври, де наші делегати, побувавши у дальніх печерах, дізналися про житія святих, їх сподвижницьку діяльність, історію самої Лаври.
   Особливої уваги, мабуть, заслуговує меморіальний комплекс "Батьківщина-Мати", який вражає не лише своєю могутністю, а й зібраним матеріалом. У ході захоплюючої розповіді діти пройшли 15 залів, кожен із яких відкривав нову сторінку Великокої Вітчизняної війни 1941-1945 років від наступу до Перемоги. Незабутнє враження та душевні хвилювання викликав зал, присвячений жертвам фашистських канцтаборів, де за колючим дротом розмістили гільйотину, кісткодробилку, зброю для катувань тощо. А також останній зал, де довколо поминального столу з гранчаними склянками розмістилася масштабна фотоекспозиція загиблих жертв війни, увінчана своєрідними "журавлями", зробленими з удовиних хусток та солдатських плащ-палаток.
   Протягом дня всі учасники екскурсії були забезпечені відмінним гарячим харчуванням.
   Наприкінці поїздки кожен делегат отримав від народного депутата України Андрія Шипка пам'ятні подарунки та фото на згадку з побажанням здоров'я, щастя та успіхів.
   Хотілося висловити велику подяку Андрію Федоровичу за надану можливість відвідати видатні місця столиці, чітку організацію заходу, злагодженість його команди та турботу про майбутню еліту нашої країни.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 436 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2