«  Червень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:11

Головна » 2015 » Червень » 6 » Екскурсія до м. Запоріжжя
Екскурсія до м. Запоріжжя

Ось і пролунали останні дзвоники у загальноосвітніх навчальних закладах. Позаду уроки, контрольні, конкурси, попереду – три місяці відпочинку та загартування. За цілий рік учні здобули чимало нагород за свою наполегливість. Тож батьки вирішили зробити своїм дітям приємний подарунок. Четвертого червня  учні 5 класу (кл. кер. Сірякова Т.А.), 4 класу (кл. кер. Мельничук Т.В.) та 6 класу (кл. кер. Солдатов Д.С.) Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. вирушили на цікаву екскурсію до м. Запоріжжя.

Розпочалася подорож із відвідування пекарні «Урожай», де діти ознайомилися з процесом виготовлення хлібобулочних виробів та дізналися про особливості випікання круасанів. За давнім народним звичаєм, гостей прийнято частувати. Тож і наших екскурсантів пригостили щойно виготовленими круасанами. А малеча мала змогу ще придбати  чимало  смачної продукції.

Неабияке захоплення у дітлахів викликало відвідування виставки ретро автомобілів. Учні дізналися про найдавніші зразки авто, зафіксовані на нашій території, побачили транспорт представників уряду УРСР. Та найбільше, мабуть, запам’яталася військова техніка, яку можна було не лише оглянути, а доторкнутися, відчути усю велич техніки часів ВВВ.

Та хіба можна було залишити місто без відвідування козацької вольниці? На комплексі «Запорізька Січ» учні не лише торкнулися сторінок історії нашого краю часів козаччини, але й на власні очі змогли побачити, якими у той час були  пушкарня, церква, курінь отамана та писаря, майстерні козаків. Маючи вже певні знання, діти могли вести діалог з екскурсоводами та поширювати свої знання. Завершилось відвідування о. Хортиці пов’язанням стрічок для воїнів, які зараз служать в зоні АТО.

Отримавши чимало вражень, екскурсанти повернулися додому щасливими та задоволеними. А попереду на них чекає ще чимало літніх пригод.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 363 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4