«  Травень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:47

Головна » 2015 » Травень » 7 » Екскурсія до м. Київа
Екскурсія до м. Київа

Україна – моя рідна країна, земля наших предків, на якій ми народилися і живемо… Україна  - це неповторна культура: колискова пісня, вишитий рушник, святкова писанка, рідна мова. Наша держава має глибинну та цікаву історію сіл і міст, про яку ми радо дізнаємося.

Ось і цього разу учням Кам’янської школи пощастило подорожувати цікавими місцями Батьківщини. 25 та 26 квітня відбулася незабутня екскурсія, що не лише сповнена була позитивними враженнями, але й збагатила знання учнів про країну. Розпочалася мандрівка  із відвідування міста  Канева та загальновідомої  Тарасової Гори – місця над Дніпром, де великий Кобзар мріяв оселитися, а тепер навічно спочиває. Тут неймовірний краєвид на річку, лісисті пагорби лівого берега. Учні зацікавлено слухали розповідь екскурсовода про життя і творчість генія українського слова, насолоджувалися мальовничою природою, описаною поетом. Згодом відвідали будинок-музей та  поклали квіти до могили Тараса Шевченка. Змістовна екскурсія залишила у серцях нащадків вогонь пам’яті, який буде нагадувати про Шевченка та його внесок у творення незалежної України.

Учні продовжили свою подорож до міста Києва. Київ – серце української єдності, колиска нашого народу. Зранку учні, сповнені позитивними емоціями, розпочали екскурсію столицею: відвідали численні архітектурні пам’ятки ( головні ворота стародавнього Києва – Золоті Ворота; Святу Софію Київську – джерело мистецтва, що свідчить про дивну красу Візантійської архітектури; Андріївський узвіз – вулицю-музей, де на кожному кроці можна побачити щось цікаве, відчути атмосферу кінця XIX – початку XX століття; центральну площу Києва –Майдан Незалежності, яка розташована на головній вулиці – Хрещатик; Водно-інформаційний центр, де діти поглибили знання про гідросферу, про запаси води, якими володіє Україна).

На превеликий жаль, часу було обмаль. Через те побувати у інших історичних куточках  не вдалося. Проте діти змогли насолодитися мальовничою красою Києва та зрозуміли, що розкішна столиця єднає у собі минуле і сучасність, надихає та радує погляд кожного.

Повернулись додому із гарним настроєм та очікуванням  на майбутніх подорожей.

Спец. кор. учениця 9 класу Ступак Катерина

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 327 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/1