«  Травень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.06.2018, 19:14

Головна » 2018 » Травень » 30 » Джура
Джура

Виховувати в людині патріота своєї Батьківщини, любов до рідного краю, любов до своєї України варто починати з раннього дитинства. Адже, сьогодні в школярів необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, якостей захисника Батьківщини, високий рівень загальної культури та глибоких знань народної етики, естетики, моралі, мистецтв.

Виконанню цих завдань сприяє дитячо-юнацька, військово-спортивна патріотична гра «Джура» («Сокіл»).

Мета гри – шляхом свідомого пізнання і прийняття героїчного славного минулого наших предків – Українського козацтва, його традицій, культури, науки, військового мистецтва та господарювання духовно і морально піднятися до виховання національно свідомого громадянина України.

22 травня команда учнів 8 та 10 класів у складі рою «Кам’янського» взяла участь у грі «Джура» Червоногригорівської ОТГ.

Гра проходила у гарному мальовничому куточку Червоногригорівських плавнів. Боротьба була дуже напруженою та довготривалою. Але наші юні козаки гідно представили наш навчальний заклад і, подолавши всі перепони на шляху до перемоги, посіли ІІ загальнокомандне місце та отримали цінні подарунки: одномісний намет, туристичний казанок, набір м’ячів та шахи.

Змаганням сприяла гарна погода, дружня атмосфера та гарний обід.

Тож, дякуємо за гарну підготовку до змагань нашій команді та всім, хто додав до цього своїх зусиль, а саме: Сіряковій Т.А., Корнєву М.Д., Орловському О.П., Оржишко Я.А., Зиц С.В., Забузі Л.М., Костенко Я.М.

P.S. А наше наметове містечко було найкраще!!!

ї

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 47 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2