«  Квітень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:34

Головна » 2015 » Квітень » 23 » Довгоочікувана зустріч з прекрасним
Довгоочікувана зустріч з прекрасним

Незбагненна влада музики над людиною. Вона примушує радіти, плакати, допомогти пережити горе, зняти душевний стрес, вилікувати сердечні рани, відчувати позитивні емоції. Музика об’єднує серця людей, і в цьому її найбільша сила.

Ось і цього разу чарівні музичні звуки зібрали творчий колектив учнів Районної дитячої музичної школи у стінах Кам’янської ЗОШ. Зустріч відбулася 16 квітня о 12:00. Звітний концерт розпочався виступом хористів, учнів Кам’янської школи, патріотичною піснею «Моя Україна» (солістка Аліна Бурцева). Під час концерту гості насолоджувалися прослуховуванням різних музичних інструментів: золотим саксофоном (Романченко Ксенія), чарівною флейтою (Грибовський Ростислав), бентежною скрипкою (ансамбль скрипалів), задумливою бандурою (тріо бандуристів), енергійною гітарою (дует гітаристів).

Слухачі, затамувавши подих, схвильовано й благовійно завмирали від дивовижних, животворних звуків. Радісні й натхненні гості щиро подякували за прекрасний і святковий настрій, а діти сповнені позитивними емоціями повернулися додому.

З кожним роком діти все більше пізнають глибину і душевність музики, і з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

Ступак Катерина (учениця 9 класу Кам’янської ЗОШ)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 316 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1