Вас вітає колектив Кам'янської загальноосвітньої школи!Дякуємо, що завітали на нашу сторінку!
Кам'янська загальноосвітня школа
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Шкільні новини [541]
Спорт-тайм [226]
Вітаємо [16]
Конкурси [0]
Досягнення [6]
Результативність участі шкільного колективу в різноманітних конкурсах

Пошук

Календар
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265

Корисні сайти

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія














Єдиний освітній центр:





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:52

Головна » 2013 » Жовтень » 10 » Досягнення за 2013-2014 н.р.
15:02
Досягнення за 2013-2014 н.р.
Наші досягнення (2013-2014 н.р.):

Інтелект:

№ з/п Дата проведення Назва конкурсу Учасник Клас Результативність Номінація Керівник
1. листопад

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

Глухова А.

Філатова А.

Мальована А.

Шевчук М.

Гуськова М.

Филоненко В.

3

5

8

9

10

11

ІІ м.

ІІ м.

І м.

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

знавці

укр. мови

Мельничук Т.В.

Сірякова Т.А.

Шумова І.В.

Сірякова Т.А.

Шумова І.В.

Сірякова Т.А.

2. листопад

Всеукраїнська учнівська олімпіада "Олімпус"

(осіння сесія)

Стовба В.

Мальована А.

Ступак К.І.

 

27 уч.

18 уч.

8

8

8

7

Лауреати ІV ст.

 

 

І м. - 3

ІІІ м. - 4

ІІ м. - 2

Фізика

 

 

Хімія

Матем.

Англ.мова

Бурцева О.І.

 

 

Ребізант Л.М.

Білик В.М.

Гордійчук О.С.

3.

листопад-грудень

Районний тур Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін

Кльонова А.

Ступак К.І.

Пеньківський Є.

Боков Д.

Пометій Р.

Пометій Р.

Ступак К.І.

Шевчук М.

Ступак К.І.

Анісімов Є.

8

8

10

9

11

11

8

9

8

11

ІІІ м.

ІІ м.

І м.

ІІ м.

І м.

ІІІ м.

І м.

ІІІ м.

І м.

І м.

матем.

матем.

програмув.

програмув.

інформ.техн.

англ.мова

англ.мова

фізика

географія

географія

Білик В.М.

 

Солдатов Д.С.

 

Солдатов Д.С.

Гордійчук О.С.

 

Бурцева О.І.

Орловська О.В.

 

4. лютий Захист робіт у МАН

Князєв С.

Пугачова А.

10

11

грамота

медицина

 

Творчість:

№ з/п Дата проведення Назва конкурсу Учасник Клас Результативність Номінація Керівник
1.
 
липень Обласний фотоконкурс "Моя Україна"
 
Филоненко В.
Стовба В. та
Мальована А.
10
8
8
ІІ, ІІІ м.
ІІ, ІІ м.
фото Солдатов Д.С.
2.
 
вересень Обласний конкурс "Медіа і ми"
 
Гордійчук Є. 11 І м.   Корнєва Т.Г.
3.
 
листопад
 
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" 47 учасників 2-11 6 в
16 д
  Солдатов Д.С.
4. лютий Районний конкурс "Комп'ютерна перлинка" Стовба В.
Недвецька Т.
Філатова А.
8
8
5
І м.
ІІ м.
ІІІ м.
  Солдатов Д.С.
5. січень

Обласний конкурс комп'ютерної графіки

Вєтрова А.

Мальована А.

Стовба В.

8

8

8

ІІ м.

ІІІ м.

ІІІ м.

графіка

графіка

артдизайн

Солдатов Д.С.
6. березень

Обласний конкурс "Комп'ютерна перлинка"

Стовба В. 8 ІІІ м.   Солдатов Д.С.
7. травень Обласний конкурс "Очима дитини про бюджет

країни"

Стовба В. 8 ІІІ м. комп.графіка Солдатов Д.С.
8. травень

Обласний фотоконкурс "Моя Україна"

Стовба В.

Мальована А.

Філатова А.

8

8

5

ІІ, ІІ м.

ІІІ м.

ІІ м.

фото

Солдатов Д.С.

9. листопад Відгук на сучасну дитячу прозу Філатова А. 5 ІІ м.   Сірякова Т.А.
10. вересень

Екологічна акція "Школа - мій рідний дім" (район)

учні 10 І м.  

Орловська О.В.

11. 2013р.

Обласний тур "Діти єднають Україну"

Бурцева А. 7 І м. вокал Гога О.П.
12. грудень

Районний конкурс "Таланти твої, Нікопольщина"

Бурцева А.

Вокал.група

"Капітошка"

7

2-6

гран-прі

І м.

вокал

вокал

Гога О.П.

Мордуєва О.В.

13. жовтень

Обласний конкурс музеїв і музейних кімнат

   

ІІ м.

 

  Кавалер О.В.
14. грудень Всеукраїнський конкурс "Кенгуру" 27 учасників  

І м. - 11

ІІ м. - 14

матем. Білик В.М.
15. грудень

Всеукраїнський конкурс "Грінвіч"

21 уч.

 

І м. - 7

ІІ м. - 2

ІІІ м. - 2

англ.мова Гордійчук О.С.
16. березень Міжнародний конкурс "Кенгуру" 22 уч.  

5 - в

12 - д

матем. Білик В.М.
17. квітень

Обласна виставка-конкурс "Наш пошук і творчість

тобі, Україно"

Лавриненко О. 7 І м.   Новицька Н.М.

Спорт:

№ з/п Дата проведення Назва конкурсу Учасники Клас Результативність Керівник
1. жовтень змагання з туризму     І м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

2. листопад Всеукраїнська акція "Пробіг з вірою в серці" Кам'янська ЗОШ всі І м.  
3. листопад Обласні змагання з настільного тенісу (ДЮСШ) 8 уч.   ІІ м. Глущенко О.С.
4. листопад змагання з футзалу серед юнаків 12 уч.   ІІ м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

5. грудень змагання з шахів 3 уч.   ІІІ м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

6. грудень змагання з настільного тенісу 3 уч.   І м. Глущенко О.С.
7. квітень змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (2003р.н.) 12 уч.   ІІІ м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

8. квітень змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (2004р.н.) 12 уч.   ІІІ м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

9. березень змагання з баскетболу серед юнаків 10 уч.   І м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

10. березень змагання з баскетболу серед дівчат 10 уч.   І м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

11. квітень Обласний конкурс "Знавці Олімпійського спорту" Білик Д.   ІІІ м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

12. квітень Обласний фінал "Олімпійське лелеченя - 2014" 12 уч. 5-6 І м.

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.

 

Категорія: Досягнення | Переглядів: 736 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz