Вас вітає колектив Кам'янської загальноосвітньої школи!Дякуємо, що завітали на нашу сторінку!
Кам'янська загальноосвітня школа
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Шкільні новини [541]
Спорт-тайм [226]
Вітаємо [16]
Конкурси [0]
Досягнення [6]
Результативність участі шкільного колективу в різноманітних конкурсах

Пошук

Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265

Корисні сайти

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія














Єдиний освітній центр:





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:09

Головна » 2013 » Квітень » 12 » Досягнення за 2012-2013 н.р.
12:55
Досягнення за 2012-2013 н.р.

Наші досягнення (2012-2013 рр..):

Інтелект:
№ з/п
Дата проведення
Назва конкурсу
УчасникКласРезультативністьНомінаціяКерівник
1.
Листопад 2012 р.
Районний тур Всеукраїнського
конкурсу ім. П. Яцика
Філатова Анастасія
Мальована Анастасія
4-А
7
І м.
І м.
знавці
укр.
мови
Филоненко Л.І.
Шумова І.В.
2.
Листопад-
грудень 2012 р.
Районний тур Всеукраїнських
учнівський олімпіад з
базових дисциплін
Касьянов Ігор
Марченко Валерія
Волкова Ірина
Пеньківський Євген
Пометій Роман
Шкарупа Олександр
Касьянов Ігор
Шкарупа Олександр
Боков Денис
Гордійчук Єгор
Касьянов Ігор
Кльонова Анастасія
Мальована Анастасія

11
9
11
9
10
11
11
11
8
11
11
7
7
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
ІІ м.
І м.
ІІ м.
ІІІ м.
право
рос. мова
рос. мова
матем.
інформ. техн.
інформ. техн.
психологія
програмування
програмування
англ. мова
матем.
матем.
матем.
Зиц С.В.
Корнєва Т.Г.
Корнєва Т.Г.
Кавалер Ю.В.
Солдатов Д.С.
Солдатов Д.С.
Сидельникова Т.І.
Солдатов Д.С.
Солдатов Д.С.
Гордійчук О.С.
Білик В.М.
Білик В.М.
Білик В.М.
3.


Січень-лютий
2013 р.


Обласний тур Всеукраїнських
учнівських олімпіад з
базових дисциплін

Касьянов Ігор
Касьянов Ігор
Волкова Ірина
Боков Денис

11
11
11
8
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
право
психологія
рос. мова
програмування
Зиц С.В.
Сидельникова Т.І.
Корнєва Т.Г.
Солдатов Д.С.
4.
Жовтень 2012р.
Всеукраїнський тур учнівських предметних
олімпіад
"Олімпус" (осіння сесія)
32 учасники
17 учасників
28 учасників


укр.мова
англ.мова
математика

5.
Листопад 2012р.
Районний тур конкурсу ім. Шевченка
Мальована Анастасія
Шевчук Михайло
Волкова Ірина
7
8
11
І м.
І м.
І м.
знавці
укр.мови
Шумова І.В.
Сірякова Т.А.
Сірякова Т.А.

Творчість:
№ з/п
Дата проведення
Назва конкурсу
Учасник
Клас
Результативність
Номінація
Керівник
1.

Вересень 2012 р.

Обласний конкурс від ДОІППО
"Ульотне літо"
Клименко Діана7Переможець
за творчий
потенціал
відео
Клименко О.Г.
Солдатов Д.С.
2.

Вересень 2012р.
Всеукраїнський конкурс "Inspire a
generation" на порталі "Щоденник.ua"
Клименко О.Г.

Переможець



3.

Листопад 2012р.
Всеукраїнський конкурс "Твори здоров'я
з героями футболу" на порталі
"Щоденник.ua"
Клименко О.Г.
Клименко Діана

7
Переможець
переможець

Клименко О.Г.
Корнєв М.Д.
4.

Грудень 2012р.
Обласний конкурс-премія
"Світоч Придніпров'я"
Бурцева Аліна
6
лауреат

Гога О.П.
5.

Вересень 2012р.
Обласний конкурс "Школа - мій рідний
дім"
4 учні
8-9


Римарь І.І.
6.
Грудень 2012р.
Всеукраїнський конкурс "Грінвіч"
Филоненко В.
Кіселюк А.
Бурцева А.
Стовба В.
Ступак К.
10
6
6
7
7
І м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
англ.мова
Гордійчук О.С.
7.
Грудень 2012р.
Міжнародний інтерактивний конкурс з
інформатики "Бобер - 2012"
Добреля Д.
Мішков К.
Пометій Б.
Самойлова А.
Хайрулін Д.
Кліншпон Д.
Бурцева А.
Кіселюк А.
Клименко Д.
Мальована А.
Стовба В.
Боков Д.
Шевчук М.
Ковальов А.
Пильник Д.
Новіков В.
Цимбал А.
Пометій Р.
Шкарупа О.
4
4
4
4
4
5
6
6
7
7
7
8
8
9
9
9
9
10
11
добрий
участь
добрий
добрий
добрий
участь
участь
участь
участь
участь
участь
добрий
добрий
добрий
добрий
добрий
добрий
добрий
добрий
інформ.
Солдатов Д.С.
8.
Січень 2013р.
Обласний конкурс комп'ютерної графіки
та анімації
Пометій Р.
Стовба В.
10
7
ІІІ м.

комп.
графіка
Солдатов Д.С.
9.
Січень 2013р.
Обласний конкурс "Вчитель року"
(інформатика)
Солдатов Д.С.
І тур (заочний)
ІІ тур (очний)


VІ м.
V м.
інформ.

10.
Січень 2013р.
Всеукраїнський конкурс на
"Щоденник.ua" Динамівський школярик
Мальована А.
7
ІІ м.


11.
Лютий 2013р.
Всеукраїнський конкурс "Патріот"
20 учасників

ІІ м. - 3
ІІІ м. - 10
укр.мова
Сірякова Т.А.
12.
Листопад 2012р.
Всеукраїнський конкурс "Олімпус"
Куценко К.
Хайрулін Д.
Ткаченко А.
Філатова А.
Погоріла В.
Мішков К.
Добреля Д.
4
4
4
4
4
4
4
І м.
І м.
І м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
матем.
Филоненко Л.І.
13.
15.03.2013р.
Районний тур "Комп'ютерна перлинка"
Стовба В.
Недвецька Т.
7
7
І м.
ІІ м.
комп.
графіка
Солдатов Д.С.
14.
21.03.2013р.
Міжнародний математичний конкурс
"Кенгуру"
28 учасників
2-11



15.
20.02.2013р.
Всеукраїнський конкурс з укр. мови і
українознавства "Соняшник"
22 учасники
2-11


Сірякова Т.А.
16.
04.03.2013р.
Конкурс учнівської творчості
"Шевченківська весна"
Сіряков К.
Зелена М.
Кльонова А.
Гордійчук Є.
Филоненко В.
Ковальов А.
Глухова А.
Кальмус О.
2
1
7
11
10
9
1
3
І м.
ІІІ м.
ІІ м.



ІІ м.
ІІІ м.
поезія
поезія
поезія
поезія
поезія
поезія
обр.мист.
обр.мист.
Мельничук Т.В.
Федоренко А.В.
Шумова І.В.
Сірякова Т.А.
Сірякова Т.А.
Шумова І.В.
Мельничук Т.В.
Волкова Н.І.
17.
Березень 2013р.
"Світанкові струни Нікопольщини"
Сіряков К.
Мішков К.
Кіселюк А.
Кльонова А.
Филоненко В.
Филоненко В.
Гордійчук Є.
Самойлова А.
Білоброва А.
Лавриненко О.
Недвецька Т.
2
4
6
7
10
10
11
4
7
6
7
ІІІ м.
І м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
І м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
поезія
поезія
поезія
поезія
проза
поезія
поезія
поезія
дек.-пр.
дек.-пр.
обр.мист.
Мельничук Т.В.
Филоненко Л.І.
Сірякова Т.А.
Шумова І.В.
Сірякова Т.А.
Сірякова Т.А.
Сірякова Т.А.
Филоненко Л.І.
Зиц С.В.
Новицька Н.М.
Новицька Н.М.
18.
Жовтень 2012р.
Обласний бліц-конкурс юних
фотолюбителів "Щаслива мить"
Пометій Р.
Филоненко В.
10
10
ІІ м.
фото
Филоненко Л.І.
19.
Квітень 2013р.
Обласний конкурс "Дніпрова хвиля"
Бурцева А.
6
ІІ м.
вокал
Турова О.М.
20.
Березень 2013р.
Всеукраїнський конкурс юних
 суспільствознавців "Кришталева сова"
Максимкін Д.
Філатова А.
Самойлова А.
Забуга П.
Хайрулін Д.
Добреля Д.
Пометій Б.
Курдуп К.
Пильник Д.
Филоненко В.
Касьянов І.
Семенюк М.
Дурнєва А.
Мальована А.
3
4-А
4-А
4-А
4-А
4-А
4-А
4-Б
9
10
11
6
6
7
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
І м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.

Кавалер О.В.
21.
Квітень 2013р.
Всеукраїнський конкурс з фізики
"Левеня"
Касьянов І.
Мальована А.
Стовба В.
Ступак К.І.
Клименко Д.
Шевчук М.
11
7
7
7
7
8
І м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
фізика
Бурцева О.І.

Спорт:
№ з/п
Дата проведення
Назва конкурсу
Учасники
Клас
Результативність
Номінація
Керівник
1.
Вересень 2012 р.
Районні змагання з настільного тенісу
Клименко Дарія
Пеньківський
Євгеній
Анісімов Єгор
4-А
9

10
ІІ м.
(командне)
настільний
теніс

Глущенко О.С.
Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
2.
Жовтнеь 2012р.
Районні змагання "Шкіряний м'яч"
2000 р.н.
Ілюхін Іван
Селезньов Кирило
Ткаченко Кирило
Брильов Владислав
Юзва Олег
Галайда Родіон
Ступак Катерина
Петрова Грацин
Кліншпон Денис
Смирнов Ярослав
Олексюк Едуард
Сінченко Сергій
5
6
6
7
7
7
7
7
5
5
5
5
ІІІ м.
футбол
Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
3.

Вересень 2012р.
Районні змагання з легкої атлетики
на призи Щуренко Романа
Клименко Дарія
Лісанова Олена
Жиденко Ліляна
Селезньов Кирило
Гордійчук Єгор

4-А
11
11
6
11
ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
І м.
60 метрів
Клименко О.Г.
Корнєв М.Д.

4.
Листопад 2012р.
Всеукраїнський конкурс шкіл
олімпійської освіти
Кам'янська ЗОШ
І-ІІІ ст.

Переможець
у номінації
"Збереження
історичної
спадщини
Олімпійського
руху України"


Кавалер Ю.В.
Городецька Н.І.
Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
5.

Жовтень 2012р.
Районні зональні змагання з футзалу
серед юнаків
збірна школи

5-11
І м.
футзал
Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
6.
Жовтень 2012р.
Районні зональні змагання з міні-футболу
серед дівчат
збірна школи
5-11
І м.
міні-
футбол

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
7.




Листопад 2012р.
Районні фінальні змагання з футзалу
серед дівчат
збірна школи
5-11
ІІІ м.
футзал
Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
8.

Березень 2013р.
Всеукраїнські зимові ігри "Олімпійське
лелеченя"
команда
5-6
І м.
малюнок
Клименко О.Г.
Корнєв М.Д.
Категорія: Досягнення | Переглядів: 604 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz