Вас вітає колектив Кам'янської загальноосвітньої школи!Дякуємо, що завітали на нашу сторінку!
Кам'янська загальноосвітня школа
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Шкільні новини [541]
Спорт-тайм [226]
Вітаємо [16]
Конкурси [0]
Досягнення [6]
Результативність участі шкільного колективу в різноманітних конкурсах

Пошук

Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265

Корисні сайти

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія














Єдиний освітній центр:





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:47

Головна » 2013 » Квітень » 12 » Досягнення за 2011-2012 н.р.
11:38
Досягнення за 2011-2012 н.р.

Наші досягнення (2011-2012 рр..):

Інтелект:
№ з/п
Дата проведення
Назва конкурсу
УчасникКласРезультативністьНомінаціяКерівник
1.


Жовтень 2011 р.


Районний тур Всеукраїнського
конкурсу ім. П. Яцика

Мальована Анастасія
Шевчук Михайло
Недвецька Юлія
6
7
11
І м.
ІІ м.
ІІІ м.
знавці
укр.
мови
Сірякова Т.А.
Шумова І.В.

2.




















Листопад-
грудень 2011 р.



















Районний тур Всеукраїнських
учнівський олімпіад з
базових дисциплін


















Филоненко Вікторія

Волкова Ірина
Касьянов Ігор


Ярошенко Карина
Мальована Анастасія
Кльонова Анастасія
Пеньківський Євген
Гордійчук Єгор
Алькема Анастасія
Шкарупа Олександр
Ковальов Андрій
Цимбал Андрій
Новіков Валерій
Пильник Дмитро
Пометій Роман

Шкарупа Олександр

9

10
10


9
6
6
8
10
11
10
8
8
8
8
9

10

ІІ м.
І м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
І м.
І м.
ІІІ м.
І м.
І м.
І м.
ІІ м.
ІІ м.
І м.

ІІ м.

укр. мова
право
укр. мова
фізика
математ.
право
історія
математ.
математ.
математ.
англ. мова
англ. мова
програмування
програмування
програмування
програмування
програмування
інформац.
технології
інформац.
технології
Сірякова Т.А.
Зиц С.В.
Сірякова Т.А.
Бурцева О.І.
Білик В.М.
Зиц С.В.
Зиц С.В.
Білик В.М.
Білик В.М.
Кавалер Ю.В.
Гордійчук О.С.
Гордійчук О.С.
Солдатов Д.С.
Солдатов Д.С.
Солдатов Д.С.
Солдатов Д.С.
Солдатов Д.С.
Солдатов Д.С.

Солдатов Д.С.

3.


Лютий 2012 р.


Обласний тур Всеукраїнських
учнівських олімпіад з
базових дисциплін

Пеньківський Євген


8


ІІІ м.


математ.


Кавалер Ю.В.


4.
Серпень 2012 р.
Всеукраїнський конкурс порталу
"Щоденник.ua" "Еврика!"
Солдатов Д.С.

ІІ м.
інтелект.


Творчість:
№ з/п
Дата проведення
Назва конкурсу
Учасник
Клас
Результативність
Номінація
Керівник
1.

Вересень 2011 р.

Районний конкурс "Олімпійський рух:
історія і сьогодення"
Мішков Кирило
Могильний Федір
3-А
6
І м.
ІІ м.
поезія

Филоненко Л.І.
Сірякова Т.А.
2.

Вересень-
листопад 2011 р.
Всеукраїнський конкурс
"Олімпійський в серцях вогонь"
Клименко Дарія
Клименко Діана
3-А
6
І м.
ІІІ м.
проза

Клименко О.Г.

3.

Жовтень-
листопад 2011 р.
Всеукраїнський конкурс "Мова - мого
натхнення джерело"
Клименко Дарія

3-А

І м.

фотоквест

Клименко О.Г,
Филоненко Л.І.
4.

Грудень 2011 р.

Всеукраїнський конкурс порталу
"Щоденник.ua" "Створи диво своїми руками"
Мальована Анастасія

6

ІІІ м.

листівка

Зиц С.В.

5.









Січень 2012 р.









Районний літературно-мистецький конкурс
"Світанкові струни Нікопольщини"








Самойлова В.
Кіселюк А.
Кльонова В.
Гордійчук Є.
Мішков К.
Филоненко В.
Рудь А.
Лавриненко О.
Кривоніс А.
Глухов В.
3-А
5
6
10
3-А
9
3-Б
5
9
4
І м.
ІІ м.
І м.
І м.
І м.
І м.
ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
І м.
поезія
поезія
поезія
поезія
проза
проза
обр.мист.
обр.мист.
обр.мист.
обр.мист.
Филоненко Л.І.
Сірякова Т.А.
Шумова І.В.
Сірякова Т.А.
Филоненко Л.І.
Сірякова Т.А.
Дініц О.В.
Новицька Н.М.
Новицька Н.М.
Мойсюк О.І.
6.
Лютий-
березень 2012 р.
Районний конкурс шкільних сайтів
Школа

І м.
веб-
дизайн
Кавалер О.В.
7.
Лютий 2012 р.
Всеукраїнський конкурс порталу
"Щоденник.ua" "Створи диво своїми руками"
Мальована А.
6
ІІІ м.

Зиц С.В.
8.
Березень 2012 р.
Обласний етап Всеукраїнської виставки
"Знай і люби свій край"
Кльонова А.
Косих А
6
9
І м.
І м.
вишивка
Романенко О.І.
9.
Березень 2012 р.
Обласний фотоконкурс "Дніпропетровщина
очима молоді"
Филоненко В.
Якимець Я.
9
3-Б

фото
Кавалер О.В.
10.
Березень 2012 р.
Районний огляд-конкурс дитячої
самодіяльності
Бурцева А.
5
І м.
вокал
Гога О.П.
11.
Березень 2012 р.
Зональний конкурс художньої самодіяльності
підрозділів ГУМНС Дніпропетровської обл.
"Сонячні кларнети - 2012"
Бурцева А.
5
І м.
вокал
Гога О.П.
12.
Жовтень 2011 р.
Районний фестиваль
"Твої таланти, Нікопольщино"
Бурцева А.
5
ІІ м.
вокал
Гога О.П.
13.
Квітень 2012 р.
Всеукраїнський інтерактивний фізичний
конкурс "Левеня - 2012"
Косьянов І.
Филоненко В.
Новіков В.
Іванюк В.
Пильник Д.
Ковальов А.
Цимбал А.
10
9
8
8
8
8
8
І м.

Бурцева О.І.
14.
Березень 2012 р.
Обласний конкурс з інформаційних технологій
"Комп'ютерна перлинка"
Стовба В.
Недвецька В.
6
6
ІІІ м.
участь
графічне
прогр-ня
Солдатов Д.С.
15.
Березень 2012 р.
Обласний конкурс з інформаційних технологій
"Мікроша"
Пометій Р.
Шкарупа О.
Новицький Д.
9
10
10

офіс
прогр-ня
WEB
Солдатов Д.С.
16.
Березень 2012 р.
"Податки очима дітей": районний
                                        регіональний
                                        обласний
Кльонова А.

Мальована А.
6

6
І м.
лауреат
ІІ м.

Білик В.М.

Щумова І.В.
17.
Квітень 2012 р.
ІІ тур гри "Що? Де? Коли?"
Команда
7-10
І м.

Білик В.М.
18.
Квітень 2012 р.
ІІІ тур гри "Що? Де? Коли?"
Команда
7-10
ІІ м.

Білик В.М.
19.
Квітень 2012 р.
Всеукраїнський конкурс від "Щоденник.ua"
"Щоденник.cool"
Мальована А.
6
І м.
фото
Зиц С.В.
20.
Квітень 2012 р.
Всеукраїнський конкурс від "Щоденник.ua"
для вчителів "Evriday.Holliday"
Шумова І.В.

І м.


21.
Березень 2012 р.
Районний етап конкурсу
"Дніпропетровщина - гордість моя"
Гордійчук Є.
10
І м.

Сірякова Т.А.
22.
Травень 2012 р.
Обласна гра "Що? Де? Коли?"
Команда
5-10
25 м.(з 36)

Білик В.М.
23.
Травень 2012 р.
Обласний конкурс юних дизайнерів
Свірська Н.,
Вітвінова Л.
7
6
І м.

Романенко О.І.
24.
Лютий 2012 р.
Всеукраїнський конкурс "Патріот"
Клименко Д.
Іванюк В.
Касьянов І.
3-Б
8
10
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.

Филоненко Л.І.
Шумова І.В.
Сірякова Т.А.
25.
Травень 2012 р.
Конкурс-диктант до Дня слов'янської
писемності: районний
                    обласний

Волкова І.

10

І м.
ІІ м.

диктант

Сірякова Т.А.
26.
Липень 2012 р.
Міжнародний дитячий фестиваль
"Відкриті долоні"
Мальована А.
6
ІІ м.

Турова О.М.

Спорт:
№ з/п
Дата проведення
Назва конкурсу
Учасники
Клас
Результативність
Номінація
Керівник
1.

Вересень 2011 р.

Районний конкурс
"Знавці олімпійського спорту"
Клименко Дарія
Клименко Діана
3-А
6
І м.
І м.
тести

Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
2.
Вересень-
листопад 2011 р.
Всеукраїнський конкурс "Виведи
гравця на поле Євро-2012"
Учні 6-10 років
Клименко Дарія
1-4
3-А
І загальноком. м.
І м.
проза,
поезія
Корнєв М.Д.
Климиенко О.Г.
3.

Жовтень 2011 р.

Міжнародний турнір з настільного
тенісу "Білі блискавки"
Клименко Дарія

3-А

лауреат

настільний
теніс
Клименко О.Г.

4.
Грудень 2011 р.
Районні змагання з футзалу
збірна
6-10
І м.
футзал
Корнєв М.Д.
5.

Січень 2012 р.

Районний тур Всеукраїнського конкурсу
"Олімпійське лелеченя"
команда

5-7

І м.

олімп.
спорт
Корнєв М.Д.
Клименко О.Г.
6.
Січень 2012 р.
Першість Нікополя зі скелелазіння
Ілюхін Дмитро
3-Б
І м.
скелелаз.
Корнєв М.Д.
7.




Січень 2012 р.




Всеукраїнський конкурс порталу
"Щоденник.ua" "Ми - господарі Євро-2012".
Вікторина "Історія чемпіонатів Європи"


Клименко Дарія,
Клименко Діана,
Клименко О.Г.,
Солдатов Д.С.,
Кавалер Ю.В.
3-А
6



І м.




вікторина




Клименко О.Г.




8.

Лютий 2012 р.

Всеукраїнський конкурс кричалок
порталу "Щоденник.ua"
Клименко Дарія,
Клименко Діана
3-А
6
І м.
конкурс
кричалок
Клименко О.Г.

9.
Березень 2012 р.
Всеукраїнський конкурс від НОК України та
Макдональдз "Олімпійська мандрівка"
Білик Данило
1-Б
І м.
проза,
відео
Білик В.М.
10.
Квітень 2012 р.
Обласний конкурс "Знавець олімпійського
спорту"
Клименко Діана,
Клименко Дарія,
Ілюхін Іван
6
3-А
4
ІІ м.
ІІІ м.
лауреат
вікторина
Клименко О.Г.
11.
Квітень 2012 р.
Обласний тур Всеукраїнського
спортивно-масового заходу
"Олімпійське лелеченя - 2012"
Команда "Вікторія"
5-6
І м.
олімп.
спорт
Клименко О.Г.
Корнєв М.Д.
12.
Травень 2012 р.
Обласні змагання загонів ЮІР
Команда "Автостоп"
6-10
ІІ м.
ЮІР
Корнєва Т.Г.
13.
Червень 2012 р.
Всеукраїнський спортивно-масовий захід
"Олімпійське лелеченя - 2012"
Команда "Вікторія"
5-6
ІІІ м.
олімп.
освіта
Клименко О.Г.
Корнєв М.Д.
Категорія: Досягнення | Переглядів: 315 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz