«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:05

Головна » 2017 » Березень » 29 » До Міжнародного дня театру
До Міжнародного дня театру

До Міжнародного дня театру, який відзначається щороку 27 березня, театральна студія «Сузір'я» підготували дві прем'єрних вистави, як спільний проект районного будинку дитячої творчості і Кам`янської ЗОШ (керівник Корнєва Т.Г.). Виставу «За двома зайцями» за п'єсою М. Старицького представили актори-вчителі. Вщерть заповнена актова зала ледве вмістила всіх бажаючих, адже виступи цього колективу добре знають і чекають завжди з нетерпінням. Іскрометна, талановита гра Тетяни Сірякової, Андрія Думанського, Олега Гоги, Олени Рибіної, Валентини Білик, Олени Орловської, Миколи Корнєва, Дмитра Солдатова, Анни Дроздової, Анни Берестової, Олександра Клименка та Якова Костенка нікого не залишили байдужими.

Дитячий колектив театральної студії, учні 6-8 класів, представив до перегляду маленьких глядачів та їх наставників і батьків виставу «Чарівник Смарагдового міста. Юні актори намагалися не відставати у виконавчій майстерності від старших колег по творчості. І глядачі віддячили їм бурхливими оплесками.

Обидві вистави доповнені виразними декораціями, прекрасними костюмами та чудовим музичним супроводом. Прем’єри пройшли, а попереду робота над новими виставами, яких чекає глядач. А наші актори продовжують свою творчу справу та із захопленням працюють далі, адже це – яскрава сторінка їхнього життя.

Тож  побажаємо театральній студії «Сузір`я» подальших творчих успіхів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 101 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2