«  Червень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:52

Головна » 2015 » Червень » 2 » До дня захисту дітей
До дня захисту дітей

Чудова традиція започаткована в Нікопольському районі, до Дня захисту дітей на спортивній базі ТОВ «Нікопольський «Колос» (директор О. Меркулов) проводити футбольні турніри, серед вихованців ДЮСШ (директор В. Плужник).

В чотирнадцяте змагання пройшли для дітей (2004 р. н. і молодше)

Всі команди були сформовані за територіальним принципом дві школи з територіальної громади складали 1 збірну команду. Лише Кам’янська ЗОШ грала тільки своїми вихованцями.

Не зовсім вдало виступили в цьому турнірі юні футболісти Кам’янського.

В груповому турнірі зігравши зі збірною командою Новоіванівської та Криничуватської ЗОШ 2:2, 1:0 програвши збірній Павлопільської та Лошкарівської ЗОШ та вигравши 8:0 у збірної Менжинської та Олексіївської ЗОШ наша команда зайняла ІІІ місце, що не дало можливості дальше боротись за медалі турніру.

Кращим бомбардиром турніру та кращим півзахисником атакувального плану став учень Кам’янської ЗОШ Артем Смірнов і від організаторів отримав футбольну форму. Всі команди отримали футбольні м’ячі від заступника голови Нікопольської районної ради Олександра Протченка.

А переможцем турніру стала збірна Чкалівської та Південної ЗОШ (тренери В. Журавльов та С. Пацюк) вигравши в фіналі у збірної Новоіванівської та Криничуватської ЗОШ (тренери В. Міняйло та М. Єрьоменко) з рахунком 2:0.

Третіми були юні футболісти Павлопільської та Лошкарівської ЗОШ (тренери А. Піркавець та А. Дейнека) лише за серією пенальті перемогли збірну Придніпровської та Червоногригорівської ЗОШ (тренери В. Міняйло та Д. Топгієв).

Окрасою турніру стало підняття прапору НОК України. Право підняти Олімпійський прапор надано переможцем обласного фіналу «Олімпійське лелеченя – 2015» Д. Клименко, В. Погорілій, К. Куценко та А. Ткаченко.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 330 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/2