«  Лютий 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:37

Головна » 2015 » Лютий » 6 » До Дня визволення Нікопольщини
До Дня визволення Нікопольщини

Щороку 8 лютого Нікопольщина відзначає визволення від німецько-фашистських загарбників, яке було здобуте у далекому 1944 році в результаті проведення наступальної Нікопольсько-Криворізької операції військами 3-го і 4-го Українських фронтів.

З метою відзначення цієї пам’ятної дати в історії Великої Вітчизняної війни, вшанування подвигів воїнів-визволителів, посилення патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в нашій школі було проведено цикл заходів: в центральному холі оформлено виставку фото та документальних матеріалів з історії визволення Нікопольщини; відбулися тематичні бесіди: «Битва за Нікополь», «Історія моєї родини в роки Великої Вітчизняної»; учнями 7 класу під керівництвом класного керівника Білик Валентини Миколаївни проведено єдиний урок «Визволення Нікопольщини в історії Великої Вітчизняної війни».

Велика Вітчизняна війна – одна із найсумніших сторінок в історії нашої багатостраждальної країни. Та її жахливі наслідки, вочевидь, не стали уроком для нинішніх керівників. Прикро. Адже сьогодні знов гинуть ні в чому не повинні люди, гинуть діти. А сотні, тисячі людей мають статус біженців на рідній землі.

Коли ж припиниться це криваве протистояння? Де ж наша єдність? Діти народжуються, щоб жити. Жити під мирним небом на своїй рідній українській землі…

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 324 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2