«  Жовтень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.11.2017, 05:22

Головна » 2017 » Жовтень » 30 » До 73-ї річниці визволення України
До 73-ї річниці визволення України

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про події Другої світової війни, яка принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися.

День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, які призвели до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України.

З метою вивчення, закріплення й увіковічення історичної пам’яті у нашій школі пройшли тематичні заходи для учнів: в центральному холі школи оформлено виставку документальної та фото хроніки «В усі часи на захисті держави»; пройшли уроки миру «Ми пам’ятаємо»; вчителем історії Зиц С.В. проведено екскурсії до шкільного історичного музею «Дорогами солдатської слави» для учнів 5-х класів; волонтерський загін 7 класу привітав ветеранів села зі святом.

У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 61 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1