«  Вересень 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.11.2019, 21:56

Головна » 2019 » Вересень » 2 » День Знань у Кам'янській школі
День Знань у Кам'янській школі

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників. Цього року для 29 першокласників, які переступили поріг Кам’янської школи, розпочалося цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перші досягнення в умовах НУШ на шляху до Країни Знань.

17 одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, торувати власні шляхи, творити свою Державу.

Директор школи Кавалер Юрій Володимирович привітав усіх з чудовим святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання, побажав учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. А також оголосив про закінчення ремонтних робіт з покрівлі шкільного даху (на що завдяки голові Червоногригорівської ОТГ Матюку М.С. було виділено кошти з обласного бюджету) та вручив подарунки від аграрного підприємства «Агро-Еліт».

Майбутні випускники пов’язали першокласникам стрічки, сказали теплі слова на адресу вчителів, подарували пісню та квіти. Старша група танцювальної студії «Вінцента» презентувала присутнім новий запальний танок. І всіх учнів запросили до навчання.

Розпочався навчальний рік першим уроком патріотичного спрямування. Зважаючи на сьогоднішні події в Україні, в усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, наповнювали свої серця любов’ю і добротою, вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Любі діти! Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 116 | Додав: Lina | Рейтинг: 3.7/3