«  Лютий 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:01

Головна » 2015 » Лютий » 13 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього року святкують вже 26 річницю виведення радянських військ з Афганістану. В цей день біля пам'ятників загиблим воїнам-інтернаціоналістам збираються їх близькі та побратими, щоб вшанувати пам'ять про загиблих солдат та офіцерів, які з честю виконували свій інтернаціональний обов'язок.

І хоча сьогодні багато хто говорить про те, що "ми вас туди не посилали", країна повинна пам'ятати всіх своїх героїв, хоча б тому, щоб не повторювати помилки минулого. У будь-яких бойових конфліктах гинуть молоді люди, солдати, які виконують чужі накази. Воїни-інтернаціоналісти нічого не взяли від тих війн, окрім "двохсотих", болю від втрат друзів, поранених душ та забуття. То ж хоча б на повагу та визнання власного народу вони заслуговують.

У Кам'янській школі відбувся єдиний урок пам'яті "Крізь пекло Афганської війни", підготовлений майбутніми випускниками 9 та 11 класів під керівництвом вчителя географії Орловської Олени Валеріївни. Добірка документальних фактів про події Афганської війни, відео та музичне оформлення в поєднанні з театралізованими уривками підкреслили весь жах та безглуздість подій, через які майже чотири тисячі молодих хлопців не повернулися додому.

Мінську угоду про мир за участю представників керівницького апарату України, Росії, Німеччини та Франції підписано. Та чи припиняться смерті ні в чому не повинних людей?..

Кавалер Олена Володимирівна

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 364 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3