«  Жовтень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:20

Головна » 2013 » Жовтень » 9 » День вчителя в школі
День вчителя в школі

4 жовтня в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – вчителям Кам’янської школи. З самого ранку учні 10 та 11 класів привітали своїх наставників самими теплими словами вдячності та запросили їх до затишного арт-кафе, де продемонстрували блокбастер «Один день із життя вчителя», матеріали до якого таємно зняли та змонтували самостійно.

Самі ж учні взялися виконувати місію педагога, організувавши день самоврядування. Кожен із старшокласників старався проявити всі свої здібності, зайнявши почесне місце вчителя.

Майбутні випускники разом з 10-класниками організували для вчителів прекрасний концерт «Жартома і всерйоз», який нікого не залишив байдужими. Діти показали неабиякий талант, розкрили свою душу, а вчителі від душі посміялися, дехто навіть сльозу проронив.

Хочеться висловити подяку Т.Г. Корнєвій та О.П. Гогі, які надавали неабияку допомогу дітям в підготовці до свята. А також подякувати і самим учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.

Вся організація святкового дня пройшла на високому рівні. З впевненістю можна сказати: «Талановиті вчителі виховують талановитих і здібних дітей!».

Голова учнівської ради Филоненко Вікторія

ї