«  Жовтень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 14:06

Головна » 2016 » Жовтень » 5 » День учителя в школі
День учителя в школі

Цього свята всі чекають з особливим почуттям. Адже в нашій школі – День учителя не просто календарне свято, а день учнівського самоврядування. Крім того, кожного року – це нова тема, цікаві сюрпризи і несподіванки. Цього року наші учні звернулися до близької  їм теми: "Комп`ютерні ігри". Тож відповідно були оформлені хол першого поверху, кабінети, учительська та актова зала. Розпочався день з вітань та святкової  наради, на якій учні 10-11 класів привітали вчителів і представились як вчителі-дублери, та запросили своїх колег взяти участь у квесті "Комп'ютерний бій". Розподілившись на дві команди, вчителі організовано, активно, весело проходили квест. А завдання були непрості, розкидані по території школи та її приміщенню, і надзвичайно різноманітні. Та наші досвідчені вчителі з успіхом подолали все.

А на третьому поверсі всіх чекав приємний сюрприз: фотовиставка «Серце віддають дітям» та виставка «Загадковий образ вчителя», роботи учнів, де вчителі постали зовсім у несподіваних, але прекрасних образах.

Закінчилося свято яскравим шоу в актовій залі школи. Енергійний флешмоб у виконанні учнів 6-9 класів змінився відеороликом «Веселі геймери», а продовжили цю веселу феєрію модератори, які запросили всіх присутніх у подорож по шкільному суперсайту. Все меню сайту, представлене на екрані, на сцені перетворилося на вісті з уроків, музичні та спортивні новини, батьківську сторінку і педраду. Кодою заходу стала фінальна пісня і спільне фото вчителів і учнів – однодумців.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 374 | Додав: Lina | Рейтинг: 0.0/0