«  Вересень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.11.2017, 05:21

Головна » 2017 » Вересень » 28 » День туризму в Кам'янській школі
День туризму в Кам'янській школі

У вересні в нашій школі традиційно проводиться день туризму.

22 вересня учні 1-Б, 2-А, 3-Б та 5-А класів провели цей день на природі, відвідавши ранчо «Біла підкова». Учні мали змогу побачити кінний виступ, погодувати тварин та покататися верхи.

Діти отримали велике задоволення від спілкування з мешканцями ранчо. Власники ранчо розповіли дітям про повадки коней та догляд за ними.

Учні 4-Б, побували в м. Дніпро:

А) в Національному аерокосмічному центрі для молоді м.Макарова, де дізналися багато цікавого про створення бойових ракет штучних супутників

Б) побудували в радіо-телевізійному центрі, де перед нами відкрилися таємниці багатьох професій: журналіста, телеведучого, фотокореспондента редактора та інш.

В) побували в планетарії, перед нами відкрилися таємниці Всесвіту: дізналися про космічні тіла, а найбільше про зірки – велетні і ліліпути, блакитні і жовті , дуже гарячі і холодні.

Закінчилась подорож відвідуванням  Макдональдса.

З метою вивчення природи рідного краю учні  11 класу разом із батьками та класним керівником Рибіною О.О. здійснили туристичний похід до берега Каховського водосховища в селі Мусіївка. Там вони милувалися красою куточків рідного краю, готували смачний обід, відпочивали. Дозвілля дорослих і дітей проходило різноманітно та весело: вони грали в волейбол, шукали скарби, інсценізували казку «Ріпка», а також «будували» плани на майбутнє… Бадьорі, веселі, з гарним настроєм та позитивними емоціями, усі повернулися додому.

Молодші школярі люблять грати в піратів. І в них грають не тільки хлопчики, але й дівчатка! Вчитель 2-Б класу, Мойсюк Олена Іванівна, та батьки другокласників вирішили  влаштувати похід у  стилі піратів. Тому День туризму пройшов весело та цікаво. Перетворилися школярі на піратів і вирушили в подорож за пошуком скарбу. Дорогою до скарбів на піратів чекали випробування: затоплення ворожого корабля, пошук виходу з лабіринту, перехід болота, подолання  «прірви» по мотузці, відгадування загадок та зашифрованих слів. А скарб знайшли в затопленому човні!

Тим часом батьки готували смачну піратську кашу, смажені сосиски від капітана Джека Горобця та печену картоплю від Сміливої Рити. Діти із задоволенням  куштували приготовлені страви.

В рамках акції «Пізнай свій рідний край» учні та батьки 4-А класу провели туристичний похід до берегу Каховського водосховища.  Діти з вчителем Дроздовою Анною Павлівною спостерігали за змінами в природі восени, за мешканцями водойм, милувалися красою куточків рідного краю. В цей час батьки зайнялись приготуванням обіду. Вони пригостили дітей смачною кашею, смаженими сосисками та печеною картоплею. Дозвілля учнів проходило різноманітно та весело: вони грали в футбол, рухливі ігри, естафети, мали змогу випробувати свої сили на спортивних перекладинах. Бадьорі, веселі, з гарним настроєм та позитивними емоціями усі – і діти, і дорослі – повернулися додому.

Учні 1 – А клас вирушили у похід на берег Кам’янки. Настрій був у батьків і дітей сонячний, як і погода, яка радувала теплом. Ідучи до місця стоянки, діти співали походні пісні. Було весело і голосно) Після того, як провели спортивні змагання, і дорослі і малі поласували смачнючою кашею, звареною на вогні та смаженими сосисками.

Перший в шкільному житті похід дітям сподобався!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 94 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1