«  Червень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:12

Головна » 2017 » Червень » 1 » День спорту в Кам`янській ЗОШ Джура – 2017
День спорту в Кам`янській ЗОШ Джура – 2017

Визначальна риса українського патріотизму – його дієвість, усвідомленість, а свідомий патріотизм нерозривний з відповідальністю. Процес національного відродження України потребує від громадян глибокого усвідомлення своєї відповідальності перед суспільством, народом, нацією. Насамперед – це наша відповідальність перед дітьми, відповідальність за їх всебічне виховання, збереження та зміцнення їхнього здоров`я. Саме такі цілі поставили перед собою адміністрація Кам`янської ЗОШ (директор Юрій Кавалер), вчителі фізичної культури, медична сестра школи, класні керівники та вчителі-предметники, батьківський та учнівський комітети у 2016-2017 навчальному році.

Досягнення учнів та вчителів Кам`янської ЗОШ цього року значні, як завжди. На святковій лінійці було вручено багато грамот, дипломів, подяк, цінних подарунків кращим з кращих школярів та вчителів, що ставали переможцями та призерами районних, обласних та всеукраїнських конкурсів і змагань з різних напрямків шкільного життя.

Спортивні змагання розпочались з великої комбінованої естафети. Серед школярів молодшої вікової групи (5-6 класи) перемогу святкували юні спортсмени 5 класу (класний керівник Олена Гордійчук), на другому місці учні 6-Б класу, третіми були учні 6-А класу.

Серед учнів старшої вікової групи (7-10класи) у великій комбінованій естафеті перемогли спортсмени 9 класу (класний керівник Валентина Білик). На другому місці юнаки і дівчата 8 класу, третіми були учні 7 класу.

В перетягуванні канату серед молодших школярів не було рівних учням 5 класу, другими були учні 6-А класу, третіми – учні 6-Б класу. В старшій віковій групі перемогу отримали спортсмени 10 класу (класний керівник Олена Рибіна), другими були учні 9 класу, на третьому місці – учні 8 класу.

Надзвичайно цікаво пройшли змагання з метання м`ячів та гранат в окоп. Знову перемогу святкували учні 5 класу, на другому місці учні 6-Б, на третьому – школярі 6-А класу. В старшій віковій групі перемогу отримали учні 8 класу (класний керівник Дмитро Солдатов), другі – учні 10 класу, треті – учні 9 класу.

В кульовій стрільбі з пневматичної зброї перемогу святкували наймолодші учасники змагань, учні 5 класу. На другому місці стрілки 6-А класу, треті – учні 6-Б класу. Кращими серед старших учнів стали стрілки 9 класу, на другому місці – учні 10 класу, треті – восьмикласники. Серед вчителів кращий результат у стрільбі у вчителя фізичного виховання Миколи Корнєва. Добре відстріляли директор школи Юрій Кавалер, вчитель фізичного виховання Олександр Клименко, медична сестра школи Людмила Забуга, вчитель хімії та біології Олена Рибіна, вчитель математики Валентина Білик.

Туристичну полосу перешкод, яку організували тренери з боротьби самбо та дзюдо Вадим і Галина Антощенко, пройшли практично всі учні школи. Кращими в змаганнях з туризму були учні 6-Б класу (класний керівник Олена Орловська), другими – 5 класу, третіми – юні туристи 6-А класу.

В багатьох видах змагань активну участь брали класні керівники, даючи власний приклад своїм учням, що ще більше згуртувало учнівські колективи. Закінчився спортивний день футбольним матчем між учнями 9 класу та збірної школи, підсиленої Дмитром Солдатовим і Олександром Клименко. В напруженій спортивній боротьбі з рахунком 3:2 перемогу святкували футболісти збірної школи.

Спортивна база школи в цей день була задіяна стовідсотково. Учні початкових класів разом зі своїми класоводами та інструкторами-старшокласниками провели «Веселі старти», де панували позитивні емоції та радість перемоги.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 139 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2