«  Січень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 15:05

Головна » 2016 » Січень » 22 » День Соборності України
День Соборності України

День Собо́рності України — офіційне державне свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. В сучасному українському національному календарі ця дата посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі. На жаль, після двадцяти п'яти років Незалежності, проблема соборності в нашій країні є не менш актуальною. Коли бойові дії за територіальну цілісність України продовжуються, заходи, що проводяться для дітей та учнівської молоді, набувають особливого змісту.

Так для учнів Кам'янської школи 22 січня навчальний день розпочався єдиним уроком "День Соборності України - символ національного єднання" (відповідальна Дініц О.В.). Вдале поєднання розповідей ведучих з віршованими та театралізованими виступами, документальними відеоматеріалами, музичним обрамленням сплелося в одну єдину думку присутніх: чорна смуга в історії нашої країни закінчиться і Україна залишиться вільною та єдиною.

Також до уваги мешканців школи у центральному фойє оформлено виставку "Соборна, вільна і єдина моя прекрасна Україна", а в шкільній бібліотеці проходить огляд літератури на тему: «Соборність України. Україна і сучасний світ.».

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 297 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1