«  Січень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 27.06.2019, 04:30

Головна » 2015 » Січень » 22 » День Соборності і свободи України
День Соборності і свободи України

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.

І знову невблаганне колесо історії робить новий віток, занурюючи нашу багатостраждальну країну у вир боротьби за власне самоутвердження. Сьогодні українці із зброєю в руках мусять відстоювати свободу своєї країни. Гинуть люди, руйнуються житлові будинки, школи, установи, інфраструктура міст і сіл. Але ми твердо переконані в тому, що це криваве протистояння скінчиться торжеством людського порозуміння, верховенством миру і спокою.

А поки наша земля впитує кров і сльози своїх дітей, ми доводемо, що справжні українці не ті, хто говорить українською мовою високі слова та носить національне вбрання, а ті, хто своє життя, плоди своєї праці або навчання віддає в ім'я Батьківщини.

22 січня у стінах нашої школи відбулися тематичні заходи, спрямовані на виховання нацiональної свiдомостi учнiв, людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.  А саме: в центральному шкільному холі оформлено виставку документальних та фотоматеріалів, дитячих малюнків «Соборна, вільна і єдина моя прекрасна Україна»; проходить огляд літератури в шкільній бібліотеці на тему: «Соборність України. Україна і сучасний світ.»; у 1-5 класах пройшли виховні години "Україна - єдина країна"; у шкільній музейній кімнаті організовано екскурс-розповіді для учнів 1-А, 1-Б та 5 класів "Злука всіх українських земель"; для 6-11 класів учнями 9 класу під керівництвом вчителя світової літератури Шумової І.В. проведено єдиний урок "Задзвеніли срібні дзвони в Україні".

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 674 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2