«  Січень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:06

Головна » 2014 » Січень » 22 » День Соборності і Свободи України
День Соборності і Свободи України
   22 січня наша країна традиційно відзначає День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софійській площі в Києві.
   Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. Тому нашим дітям необхідно знати про те, як було досягнуто єдності тоді, 22 січня, 95 років тому. З цією метою в Кам’янській ЗОШ було проведено цикл виховних заходів: тематичні уроки, бесіди, лекції, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей «Ми – діти України»; виставка «Соборна, вільна, кольорова» в шкільній бібліотеці; засідання гуртка «Юній історик» з теми: «Україна суверенна: від витоків до сьогодення», бібліотечний урок «Моя Соборна Україна, одна на всіх, як оберег» тощо. Та головним заходом став єдиний урок «Моя Соборна Україна» за участю учнів, вчителів, адміністрації школи та заступника голови Придніпровської сільської ради Некритого Олександра Сергійовича.
   Протягом заходу діти мали змогу ще раз пригадати події історичного минулого нашої Батьківщини, спрямованих і через майже століття на зміцнення єдності людей навколо ідеї соборної української держави, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності. Вдале поєднання розповіді ведучої заходу (вихователя ГПД Дроздової А.П.) з декламуванням учнями віршів про Україну, мультимедійною демонстрацією документального фільму про історичний досвід боротьби українства за свободу, державність лише підкреслило, що саме Свобода, Незалежність, Соборність - це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
   Історія свідчить, що розбрат веде до занепаду, втрати соборності, а  від незгод і  протиріч програють не лише учасники політичного процесу, а  й  усе  суспільство. Тому дуже важливо прививати людині ще з дитинства моральні та духовні цінності в  ім’я майбутнього нашої Соборної України, єдиної територіально, економічно, духовно.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 608 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2