«  Лютий 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:08

Головна » 2013 » Лютий » 21 » День рідної мови
День рідної мови
   Сьогодні, 21 лютого, світова спільнота відзначає Всесвітній день рідної мови. В Україні це свято почали відзначати з 2002 року з метою підтримки мовного та культурного розмаїття, розвитку української мови та мови національних меншин, які населяють нашу велику державу. Саме молодому поколінню - майбутній еліті України - належить любити, берегти, плекати рідну українську солов'їну мову та вивчати інші. Саме з цією метою був проведений літературно-театралізований захід "Моя прекрасна українська мово...", підготовлений силами учнів 2-11 класів (кер. Сірякова Т.А.). На святі був присутній почесний гість - заступник голови Нікопольської районної ради, заступник голови Нікопольської районної організації Партії Регіонів Чечель Сергій Олександрович, який звернувся до присутніх з вітальним словом та закликав всіх шанувати рідну мову.
   Вітаючи гостя хлібом-сіллю, учні запросили присутніх згадати сторінки улюблених п'єс "Сватання на Гончарівці" (Г. Квітка-Основ'яненка), "Грицева шкільна наука" (І.Франка), "Мина Мозайло" (М.Куліша). Театральна постановка плавно переплелася у віночку українських пісень та сучасних гуморесок. Діти і дорослі поринули у світ чарівного слова, переймаючись патріотичністю та відчуттям національної гордості за рідну країну.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 496 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/7