«  Серпень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:29

Головна » 2016 » Серпень » 25 » День незалежності України
День незалежності України

День незалежності завжди має легкий присмак суму, адже століттями тривала боротьба за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови та культури. Цього року 24 серпня згадували імена героїв нації – воїнів АТО, які ціною свого життя та здоров’я захищають саме незалежність нашої країни.

Для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято,  це ще одна чудова можливість одягти вишиванку, провести час у колі друзів. Готуючись до цієї ювілейної події, учні Кам’янської школи приєдналися до Всеукраїнської акції «Прапор з квітів», оформили у центральному холі школи тематичний стенд «Соборна, вільна і єдина моя прекрасна Україна», взяли участь у святі Придніпровської територіальної громади.

Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — справа кожного з нас. Нехай потужне джерело дитячого таланту і натхнення, незламного оптимізму дорослих та творча будівнича енергія усього українського народу примножують славу української землі, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 222 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1