«  Лютий 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:47

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Чужа війна
Чужа війна

Не переведуться на нашій українській землі лицарі-герої. Боронили вони рідний край у часи козацькі, захищали свою землю у громадянську та вітчизняну війну, подавали руку братерської допомоги народу Афганістану, Куби, Чехословаччини.

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу. І хоча останнім часом цим людям приділяється недостатньо уваги, і згадуємо ми про них щороку лише 15 лютого, та все ж не забули про те, що неодноразово ризикуючи своїм життям, вони чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність не лише на своїй землі, а й у багатьох інших країнах. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат.

Тож і цього року саме 15 лютого у Кам’янській школі пройшов єдиний урок для учнів 5-11 класів «Чужа війна» (кер. Карнаух І.П.). Присвячений він воїнам, які завершивши свій інтернаціональний обов'язок, повернулися додому героями або не повернулися зовсім. Згадали і про 28-му річницю виведення військ з Афганістану, і про «Чорні тюльпани» - пам’ятники, що знаходяться у м. Нікополь та інших містах України.

А учні-старшокласники на уроках історії разом з вчителем Зиц С.В. говорили і про події Афганської війни, і про Кубу, і про «Празьку весну» згадали.

Свою мужність, свою доблесть передають славні воїни синам і онукам, вчать любові та патріотизму молодих соколят. Адже часи пливуть, історія змінюється, та події, які відбуваються на багатостраждальній українській землі залишаються співзвучними, тому й доблесть козацька не вмирає, передається з пам’яттю поколінь. На зміну батькам стають сини. Так було, так є, так буде!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 227 | Додав: Lina | Рейтинг: 0.0/0