«  Квітень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:04

Головна » 2015 » Квітень » 25 » Чорнобильських уроків не забудемо
Чорнобильських уроків не забудемо

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. Але для нас, людей, які проживають в 30-ти кілометровій зоні від АЕС, ці слова постійно викликають легку тривогу. Людський фактор тоді зіграв жорстоку шутку. Чи не повториться цей жах знову? Радіація – невидимий і тому підступний ворог всього живого. Від неї важко вберегтися, захистити себе і природу. Тож єдиний порятунок - це відповідальність, професіоналізм та небайдужість людей, що працюють на станції. А ще це відповідальність керівництва країни за долю свого народа та української землі...

Щоб не робити помилок у майбутньому, треба пам'ятати уроки минулого. Тож у Кам'янській школі пройшли заходи, присвячені 29-й річниці Чорнобильської трагедії: у центральному шкільному холі оформлено виставку фото та документальних матеріалів "Чорнобиль - попередження, набат! Його уроків людство не забуде."; пройшов єдиний урок для учнів 5-11 класів "Тим, хто проживає в 30-ти кіломентровій зоні", підготовлений учнями 8 класу під керівництвом вчителя хімії Ребізант Людмили Миколаївни; відбулися тематичні виховні години серед учнів початкової школи.

Діти ростуть, набираються певного досвіду. Та головне - пам'ятати про людські відношення: один до одного, до батьків, вчителів, просто до людей, серед яких ти живешь.

Заступник директора з виховної роботи Кавалер Олена Володимирівна

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 351 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1