«  Вересень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:07

Головна » 2017 » Вересень » 18 » Бронзові лелеченята Нікопольщини
Бронзові лелеченята Нікопольщини

Чи не найактуальнішим питанням у галузі вітчизняної освіти й збереження здоров’я нації, від вирішення якого залежить ефективний розвиток держави, є сьогодні підняття на новий рівень фізичного виховання та масового спорту в наших школах. Саме тут мають закладатися основи для забезпечення та розвитку фізичного і морального здоров’я, комплексного підходу до формування розумових і фізичних якостей особистості, підготовки до активного життя і професійної діяльності, організації змістовного відпочинку, запобігання антисоціальним проявам серед дітей та учнівської молоді.

Ці невідкладні вимого потребують відпрацювання нових підходів щодо їх реалізації, зокрема тіснішої співпраці державних та громадських організацій, основними напрямами роботи яких має стати середа фізичного виховання і спорту в учнівському середовищі.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA» відбувся з 5 по 11.09 2017 року в МДЦ Артек (Пуща-Озерна) м. Київ. Дніпропетровську область представляла команда «Вікторія» Нікопольського району (директор Юрій Кавалер) та СШ №6 м. Нікополя (директор Леонід Каряка).

Школярі з 24 областей України та м. Києва зустрілись на спортивних майданчиках Артека.

Голова НОК України Сергій Бубка та міністр молоді та спорту Ігор Жданов побажали юним олімпійцям спортивних злетів, міцного здоров’я та незабутніх вражень від чудового Артеку, від спілкування з друзями. Знову прийшли привітати лелеченят Олімпійські чемпіони, призери Олімпійських ігор, чемпіони Європи та світу: Олена Петрова, Олена Пахольчик, Ганна Сорокіна, Анна Безсонова, Олена Садова та багато інших.

З чудовою композицією виступила наша команда на презентації.

Добре виступили Олімпійці Нікопольщини у великій комбінованій естафеті та Олімпійській вікторині.

Вперше під патронатом Федерації волейболу України замість улюбленої гри лелеченят артболу, були проведені змагання з олімпійського виду спорту – волейболу. Перемігши в грі за 3-4 місце команду Івано-Франківської області, наші спортсмени зайняли 3 місце.

В загальнокомандному заліку олімпійці Нікопольщини зайняли 3 почесне місце.

Багато цікавих запитань задали юні олімпійці під час круглого столу з чемпіонами. Олімпійська чемпіонка з фехтування Олена Харлан та чемпіон світу Георгій Зантарая відповіли на змістові запитання, сфотографувалися з усіма командами та задовольнили автографами всіх бажаючих. Велику роботу провели юні лідери команд. Юним лідером команди Дніпропетровської області на цьому форумі була Аліна Бурцева, учениця 11 класу Кам’янської ЗОШ, переможець та призер багатьох районних, обласних та Всеукраїнських музичних конкурсів.

В останній день перебування в столиці нашої країни місті Києві керівниками делегації дітям була запропонована велика культурна програма.

Надовго запам’ятають змагання та перебування в Артеці UA юні олімпійці Дарія Клименко (капітан команди), Анастасія Філатова, Оксана Осіноцова, Семенова Марія, Кузніченко Влада, Берестов Максим, Білик Данило, Максим Могильний, Дмитро Добреля та Денис Андрієнко та їх наставники Микола Корнєв, Олександр Клименко та Андрій Думанський.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 74 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2