«  Лютий 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:39

Головна » 2019 » Лютий » 11 » 75-а річниця визволення Нікопольщини від нацистських акупантів
75-а річниця визволення Нікопольщини від нацистських акупантів

8 лютого 2019 року Нікопольщина відсвяткувала 75 річницю визволення від нацистських окупантів. На честь цієї події відбулись урочисті заходи, пройшли вони і в Кам`янській школі.

Розпочався цей історичний день з уроку Пам’яті, присвяченому незабутнім подіям в історії нашого регіону. Присутні учні, вчителі, спортсмени та гості Кам’янської школи, голова Червоногригорівської ОТГ М.С. Матюк, помічник народного депутата України А.Ф. Шипка С.В. Фініковський, начальник відділу освіти Червоногригорівської ОТГ М.В. Гулак,  згадали ті далекі героїчні часи, той історичний день 8 лютого 1944 року, коли наша рідна земля стала вільною від фашистської навали. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Червоногригорівської ОТГ М. С. Матюк.

Продовжилися святкові заходи в спортивній залі школи військово-спортивною грою «Ігри патріотів – 2019», що були організовані та проведені за ініціативою та підтримкою народного депутата України А.Ф.Шипка. У гострій, динамічній боротьбі змагались команди Кам’янської ЗОШ, Борисівської ЗОШ, Червоногригорівської ЗОШ, Придніпровської ЗОШ, Олексіївської ЗОШ, Приміської ЗОШ, Павлопільської ЗОШ. Перше загальнокомандне місце посіла команда Кам’янської ЗОШ (директор Кавалер Ю.В.), учасники: Д. Солдатов, В. Тинко, Д. Клименко; друге – Придніпровська ЗОШ; третє – Олексіївська ЗОШ. Всі учасники змагань отримали призи, переможці – кубки та медалі від народного депутата України А.Ф. Шипка.

Водночас для учнів 4-5 класів пройшов історичний урок «Пам`ять вічно жива» з елементами інтерактивної гри, підготовлений учнями 5-Б класу (класний керівник М.В. Олійник).

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 117 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2