«  Березень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:39

Головна » 2014 » Березень » 12
   Масштабно і урочисто пройшли Україною дні вшанування пам’яті видатного генія, одвічного борця за права простого люду -  Тараса Григоровича Шевченка. Не оминула ця подія і нашу школу.
   11 березня привітно розкрила двері усім запрошеним Літературна кав’ярня. Це був своєрідний підсумок багатої та копіткої праці учнівського та педагогічного колективу. Одинадцятикласники повели присутніх стежками долі Кобзаря, згадуючи уже відомі, але по-новому інтерпретовані твори митця. У літературно-музичний вінок вплелися «Залізні стовпи» С.Васильченка, «Наймичка» Шевченка, автобіографічні твори Тараса Григоровича. Присутні на заході доповнювали виступаючих власними дослідженнями: 7-класники підготували інформацію про перебування Т.Шевченка у Петербурзі, 8-класники – про період його заслання, 9-класники знайшли інформацію про значення імені Кобзаря у народній творчості, музичному мистецтві ... Читати далі »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 544 | Додав: Sold | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (0)

Олімпійську розминку провели в нашій школі Олімпійський чемпіон Пекінських параолімпійських ігор та срібний призер олімпіади в Лондоні воротар збірної України з футболу Констянтин Семашко та колишній гравець збірної України з футболу та чемпіон України в складі Київського "Динамо" Дмитро Топчієв.
   Юні спортсмени школи мали можливість спілкування з відомими спортсменами Нікопольщини, з особливою гордістю учні нашої школи потримались за срібну медаль Лондонської олімпіади, що надихнуло їх на нові спортивні успіхи. Для музею спортивної слави Нікопольщини Констянтин Семашко подарував футбольний м'яч зі своїм автографом, а від активу музею відомі спортсмени отримали олімпійську косинку з надписом "Історія - є! Майбутнє - твоє!"

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 389 | Додав: Sold | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (0)

В спортивному залі Кам'янської ЗОШ відбулися районні зональні змагання з волейболу серед  юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь команди Кам'янської, Придніпровської, Червоногригорівської та Борисівської загальноосвітніх шкіл.
   Зайнявши треті місця серед юнаків та дівчат, учні Кам'янської ЗОШ не попали до фінальної частини першості. Незважаючи на це, рівень волейболу в нашій школі постійно росте. Ми ставимо завдання в наступному році бути серед кращих в районі в цьому виді спорту як серед юнаків, так і серед дівчат.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 380 | Додав: Sold | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (0)