«  Лютий 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:57

Головна » 2014 » Лютий » 27
   У цьому році наша область відзначає 82-у річницю від дня заснування. В рамках проведення Єдиного уроку "Я вклонюся священій землі, тій землі, що для мене, як мати", присвяченого історії створення та розвитку Дніпропетровщини, учні Кам'янської ЗОШ подивилися фрагменти документального серіалу "Жива пам'ять регіону". Молодші школярі склали карту-пазли Дніпропетровської області. По всіх класах пройшли тематичні класні години, години спілкування, пресінформації.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 425 | Додав: Lina | Дата: 27.02.2014 | Коментарі (0)

26 лютого 2014р. на базі Кам'янської ЗОШ пройшов районний тур конкурсу з комп'ютерної графіки та графічного програмування "Комп'ютерна перлинка". Цього року участь взяли 5 шкіл Нікопольського району: Борисівська ЗОШ, Кам'янська ЗОШ, Олексіївська ЗОШ, Покровська ЗОШ та Червоногригорівська ЗОШ. На початку змагань конкурсантів привітала та побажала творчого натхнення директор Нікопольського районного будинку дитячої творчості Озюменко Наталя Миколаївна. Діти продемонстрували оригінальні малюнки при виконанні домашнього завдання "Сторінками Кобзаря", а також виявили творчість під час створення роботи на тему "Весна іде, красу несе". Завершальним етапом стало графічне програмування в Pascal. Судді на етапах роботи були переможці районного та учасники обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з основ інформатики (програмування) Боков Денис (9 кл.) та Пеньківський Євген (10 кл.).
   Наші учні достойно захистили честь школи. За результатами змагань І місце зайняла Стовба Вікторія (8 кл.), ІІ місце - Недвецька Тетяна (8 кл.), ІІІ місце - Філатова Анастасія (5 кл.), а також Микало Анастасія (8 кл.) і Пометій Богдан (5 кл.) нагороджені грамотами за творче виконання робіт. Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками (портативна акустична система, usb-флешка, навушники) від методичного об'єднання вчителів інформатики. Бажаємо успіхів в обласному етапі, який пройде 28 березня в ДОЦНТТ та ІТУМ.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 380 | Додав: Sold | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)