«  Жовтень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 14:23

Головна » 2013 » Жовтень » 02
   В залік Спартакіади Нікопольського району 02.10.2013 на базі Менжинської ЗОШ відбулись змагання зі спортивного туризму, які складались з туристичної естафети, в'язання туристичних вузлів та орієнтування. Команду нашої школи представляли учні 9-го класу Боков Денис, Грицуля Сергій, Шевчук Михайло, 8-го Клименко Діана  та 5-го Клименко Дарія. У змаганнях брали участь 9 команд.
   Команда Кам'янської ЗОШ у напруженій боротьбі здобула 1 місце, 2 місце зайняла команда Придніпровської ЗОШ, 3 місце посіла команда Менжинської ЗОШ.
   Вітаємо переможців районних змагань та бажаємо успіхів в наступних видах Спартакіади.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 527 | Додав: Sold | Дата: 02.10.2013 | Коментарі (1)

На стадіоні Кам'янської ЗОШ відбулися районні зональні змагання з футболу серед юнаків.
   Зігравши зі збірною Придніпровської школи 1:1, наші хлопці поступилися 0:1 футболістам Червоногригорівської ЗОШ і зайняли третє місце, пропустивши вперед команди Придніпровської та Червоногригорівської загальноосвітніх шкіл.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 466 | Додав: Sold | Дата: 02.10.2013 | Коментарі (0)

27 вересня в рамках Всесвітнього Дня туризму учні 9 і 10 класів Кам’янської ЗОШ здійснили подорож до біосферного заповідника «Асканія Нова» – одного із 7 природних чудес України.
   З цікавої розповіді екскурсовода учні дізналися про історію виникнення заповідника, види рослин, 13 з яких, до речі, занесені до «Червоної книги України», а також про чисельний і різноманітний тваринний світ, багатий на цінних та рідкісних тварин і птахів. Діти мали можливість не тільки побачити, а й навіть погодувати мешканців зоопарку.
   Зробивши велику кількість незабутніх фотознімків, школярі радісні і в бадьорому настрої поверталися додому, сповнені чудових вражень.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 521 | Додав: Sold | Дата: 02.10.2013 | Коментарі (0)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 971 | Додав: Lina | Дата: 02.10.2013 | Коментарі (0)

28 вересня Придніпровська територіально-сільська громада відсвяткувала свій 60-річний ювілей. Основні заходи пройшли в приміщенні Придніпровського Будинку культури та прилеглій до нього території: спортивні змагання, ярмарка-розпродаж сільськогосподарчих продуктів та солодощів, фотопрезентації роботи закладів освіти, виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва місцевих майстринь та умільців, караоке, конкурсно-розважальна програма, катання на веслюку, батут, дискотека.
   Та головною подією свята став концерт, підготовлений силами Придніпровського БК та Кам'янського СК. Факти з історичного минулого та сучасного громади перепліталися з мультимедійною презентацією, слова ведучих - з яскравими виступами учасників художньої самодіяльності.
   З вітальним словом до присутніх звернулися: сільський голова Прокопенко О.А., заступник голови Нікопольської райдержадміні ... Читати далі »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 488 | Додав: Lina | Дата: 02.10.2013 | Коментарі (0)

27 вересня учні 5 класу (кл.керівник Солдатов Д.С.) на честь святкування Дня туризму відправились в мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області – осередок Українського народного декоративного розпису.
   Відвідавши "Центр народного мистецтва Петриківка", діти дізнались про історію виникнення села, познайомилися з технікою виконання розпису. Екскурсія була цікавою і повчальною. По завершенню якої, учні мали змогу придбати сувеніри та обереги місцевих майстрів.
   Далі маршрут пролягав через Петриківський кінний завод, екскурсія на якому захопила та вразила дітей. Школярі познайомились з олімпійськими видами кінного спорту: конкур, виїздка, триборство. А найбільшою радістю стало катання на конях.
   Поїздка завершилася відвідуванням Макдональдсу в м.Дніпропетровську. Задоволена та щаслива малеча повернулася додому!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 433 | Додав: Sold | Дата: 02.10.2013 | Коментарі (0)