«  Червень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:36

Головна » 2013 » Червень » 14
   Вихованці пришкільного табору «Сонцедар» здійснили пізнавальну подорож до села Шолохове, а саме до водоспаду та каньйону на річці Базвлук, Київського гранітного кар’єру, де видобувають червоний граніт, а також відвідали штучну водойму «Чорне озеро», яке утворилося на місці колишнього кар’єру. Цікаву подорож для вихованців провела вчитель географії та економіки Шолоховської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чульська Ольга Семенівна. Діти з захопленням слухали її розповідь про каньйон, водоспад, історію заснування села.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 509 | Додав: Sold | Дата: 14.06.2013 | Коментарі (1)

Літні канікули – найбезтурботніша для дітей пора року, для школярів – довгоочікуваний час свободи від уроків та шкільних парт. Діти з головою поринули в калейдоскоп свят, вікторин, конкурсів та інших розваг.
   І тиждень пришкільного табору запам‘ятався вихованцям яскравими та різноманітними заходами; цікавими та захоплюючими екскурсіями і подорожами. «День дружби», «День спорту», «День конструкторів», «День емблеми», «День повітряних зміїв та кульок»,  дає дітям прекрасну можливість поєднувати приємне з корисним.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 421 | Додав: Sold | Дата: 14.06.2013 | Коментарі (0)

«Таким поставлений рекорд,
                                                                                                                                                            Кому б не сяяли медалі,
                                                                                                                                                            Перемагаєш ти – о спорт!
                                                                                                                                                            Хто б не стояв на п’єдесталі!
                                                                                                                                                                                    П’єр де Кубертен
   «Твори! Вивчай! Перемагай!» Під таким девізом в період з 1 по 7 червня 2013 року в МДЦ «Артек» вже втретє відбувся фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» 2013 року. ... Читати далі »
Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 994 | Додав: Sold | Дата: 14.06.2013 | Коментарі (0)