«  Квітень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:10

Головна » 2013 » Квітень » 12 » Молодь обирає безпечний рух
Молодь обирає безпечний рух
   Весна приносить не тільки довгоочікуване тепло, а й пожвавлення руху на дорогах, велику кількість велосипедистів і пішоходів. Тож проведення місячника «Безпечного руху» є необхідним і абсолютно мотивованим. Традиційно, саме у квітні, Нікопольский районний будинок дитячої творчості щороку проводить змагання «Червоний, жовтий, зелений» серед шкільних загонів юних друзів ДАІ.
   10 квітня на базі Кам`янської ЗОШ зібралися 10 команд п`ятикласників із шкіл нашого району для участі у змаганнях, які проходили під гаслом:
«Молодь обирає безпечний рух!» Яскраво одягнені команди, урочисте внесення прапора ЮІР, перекличка команд, виступи директора РБДТ Озюменко Н.М., старшого інспектора відділу профілактики та попередження ДТП Панциря Д.Г., керівника команди ЮІР «Автостоп» Корнєвої Т.Г. налаштували учасників на захоплюючу боротьбу та подорож по 9 етапах змагань. Знання правил дорожнього руху, дорожніх знаків, вміння правильно поводитись на пішохідних переходах, на дорозі, в житлових зонах і у транспорті продемонстрували учасники змагань перш, ніж виявилися переможці. Заключним етапом був перегляд агітбригад, які у театралізованій, пісенно-танцювальній, віршованій формі показали, як вивчають ПДД та пропагують їх серед інших школярів та дошкільнят помічники ДАІ. Яскравим завершенням змагань був виступ багаторазових переможців та призерів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань Юних інспекторів дорожнього руху команди «Автостоп» Будинку дитячої творчості та Кам`янської ЗОШ, які, до речі, були суддями на всіх етапах змагань. Свято завершилось урочистим нагородженням  учасників.
   Усі команди отримали грамоти за перемогу в окремих номінаціях, призові місця у напруженій боротьбі посіли наступні команди:
І місце – команда «Пішоходи» Кам’янської ЗОШ;
ІІ місце – команда «Автодром» Новоіванівської ЗОШ,
                 Команда «Світлофор» Шевченківської ЗОШ;
ІІІ місце – команда «Світлофор - Моргайко» Червоногригорівської ЗОШ,
                 команда «Світлофор» Південної ЗОШ,
                 команда «Світлофор» Менжинської ЗОШ
   Бажаємо подальших успіхів всім учасникам і сподіваємось, що їхня діяльність допоможе багатьом дітям краще знати і виконувати правила дорожнього руху і уникнути трагічних пригод на дорогах.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 492 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4