«  Квітень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:34

Головна » 2013 » Квітень » 5 » Весняна толока
Весняна толока
   Уже традиційним для нашої школи стала участь наших вчителів та учнів в весняній толоці, акціях «Благоустрій України», «Зелена хвиля», «Посади дерево». Так 3-5 квітня були проведені роботи по впорядкуванню прилеглої території школи, парку та паркової зони біля пам’ятнику загиблим воїнам-односельцям.
   Відомий той факт, що без їжі людина може жити місяць, без води – тиждень, баз повітряне може прожити кількох хвилин. Одним із основних джерел кисню, яким ми дихаємо, є дерева. Тому й молодий парк, закладений біля школи минулого року, покликаний виконувати цю важливу функцію.
   З початком весни продовжилася робота по висаджуванню дерев, адже спекотні умови попереднього літа нанесли шкоду саджанцям.
   Учні нашої школи з гарним настроєм і відповідальністю взялися виправляти ситуацію по озелененню. Це стало можливим завдяки наданню посадкового матеріалу депутатом обласної ради, директору агрофірми «Славутич» Письменому М.Г.
   Дбайливо висаджені і политі деревця скоро почнуть набирати сили, а прибрана територія навколо школи доповнить весняну картину, створену руками учнів і працівників закладу.
   Приємно бачити появу молодих насаджень і на прибудинкових територіях (це ініціатива ЖЕКу). Тож сподіваємось, що всією громадою підтримуватимемо красу та порядок і в «чисті» четверги, і щодня.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 445 | Додав: Sold | Рейтинг: 4.5/6