«  Листопад 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:07

Головна » 2012 » Листопад » 26 » Всеукраїнський науково-практичний семінар
Всеукраїнський науково-практичний семінар
   21 листопада 2012 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування етичних норм поведінки школярів у процесі навчально-виховної роботи з олімпійської освіти».
   В рамках семінару пройшло нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти. Кам’янську ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області (директор Кавалер Ю.В.) відзначено за значний внесок у виховання школярів у дусі Олімпійських ідеалів та нагороджено відзнакою НОК України та спортивним інвентарем за перемогу в номінації «Збереження історичної спадщини олімпійського руху України».
   Нагородження проводили Президент Олімпійської академії України Булатова М.М., виконавчий директор НОК України Коваленко Н.П. та директор Олімпійської академії України Єрмолова В.М. Навчально-розважальний захід «Надія – 2022 за участю школярів ліцею № 2 (м.Житомир) та загальноосвітнього навчального закладу № 78 (м.Київа) не залишили байдужими учасників семінару.
   Заступник директора школи з навчальної та виховної роботи Городецька Н.І., вчителі фізичного виховання Корнєв М.Д. та Клименко О.Г. із задоволенням відвідали стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського, поклавши квіти до пам’ятника одного з кращих тренерів сучасності, та стадіон «Олімпійський», на якому відбулася фінальна зустріч з футболу на Євро-2012.
   Вітаємо педагогічний колектив Кам’янської ЗОШ з новим успіхом в напрямку діяльності шкіл мережі олімпійської освіти!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 457 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/7