«  Жовтень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:14

Головна » 2012 » Жовтень » 31 » Перша олімпіада з фізичної культури
Перша олімпіада з фізичної культури
   Нарівні з предметами математичного, філологічного, історичного, біологічного та інших циклів, вперше в Кам'янській ЗОШ відбулася олімпіада з фізичної культури. Директор школи Кавалер Юрій Володимирович, привітавши учасників олімпіади, побажав успіхів у спорті і навчанні. 6 кращих спортсменів 11 класу: багаторазові призери та чемпіони Нікопольського району з футзалу серед школярів Зуєв Іван та Лукашевич Максим, переможець районних змагань на призи Заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор в Сіднеї зі стрибків у довжину Романа Щуренка Гордійчук Єгор, призерки цих змагань з бігу на 60м Лісанова Олена та Жиденко Ліляна, багаторазова чемпіонка Нікопольського району з міні-футболу серед дівчат Петрова Діана прийняли участь в олімпіаді.
   Теоретичний блок відбувся в комп’ютерному класі.
   Змагання з елементів футболу, волейболу, гімнастики та легкої атлетики відбулися в спортивному залі школи. Важко було визначити переможців, всі учасники гідно підготувались до олімпіади. За результатами 4 видів перше місце серед юнаків виборов Зуєв Іван, на другому місці Гордійчук Єгор, на третьому – Лукашевич Максим.
   Надзвичайно напружено пройшли змагання серед дівчат, де трохи вдаліше виступила Лісанова Олена, яка і стала переможницею, на другому місці Петрова Діана, на третьому – Жиденко Ліляна.
   На змаганнях олімпіади була присутня класний керівник 11 класу Корнєва Тетяна Геннадіївна, морально підтримуючи своїх вихованців.
   Від спортивного клубу «Вікторія» та шкільного олімпійського комітету переможці та призери змагань отримали грамоти та буклети «Герої спортивного року».
   Нагородження учасників олімпіади з фізичної культури відбулося в музеї спортивної слави Нікопольщини та кабінеті олімпійської освіти Кам’янської ЗОШ.
   Вчителі фізичного виховання школи Корнєв Микола Дмитрович та Клименко Олександр Григорович побажали успіхів одинадцятикласникам в районному фіналі олімпіади.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 469 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3